NETGURU NETWORK NEWS je B2B komunitní web zaměřený na telekomunikace, ICT sítě, technologie, produkty a služby z těchto oblastí. #telekomunikace #telco #5G #networks #sítě #NETGURUNN

TTC TELEKOMUNIKACE zvýšila kapacity DPS osazování

TTC TELEKOMUNIKACE výroba

TTC TELEKOMUNIKACE posiluje své výrobní kapacity v oblasti osazování desek plošných spojů (DPS). Na zvýšený zájem o služby v oblasti DPS osazování společnost zareagovala pořízením dvou nových osazovacích automatů Hanwha.

Doplní jimi starší vybavení, které již plně nevyhovovalo především požadavkům na osazování miniaturních součástek, a zvýší také produktivitu v oblasti osazování SMD součástek. Návratnost investice v řádu několika miliónů korun společnost odhaduje na 3 roky.

Kromě navýšení výrobní kapacity očekává společnost od modernizace zařízení také omezení výpadků a zvýšení kvality výroby.

Výrobní program je zaměřen na osazování vícevrstvých DPS s vysokou hustotou osazení součástek, rychlou výrobu malých sérií od jednotek až po několik tisíc. Společnost svým zákazníkům nabízí také možnost HW a SW designu a vývoje, nákup součástek a vedení zákaznického skladu.

Vedle moderní SMT technologie disponuje společnost odborným i technologickým zázemím i pro dodávky na bázi THT technologie osazování. Nabízí také řízené mytí DPS, oživení a otestování desek plošných spojů, lakování DPS jako ochranu proti prachu a vlhkosti a zajišťuje záruční a pozáruční opravy.

Výrobky a služby TTC TELEKOMUNIKACE využívají zákazníci ve 23 zemích po celém světě. Jedná se především o provozovatele kritické infrastruktury, telekomunikační operátory, bezpečnostní složky, železniční přepravce a výrobce tramvají a autobusů. Mezi zákazníky patří také výrobci moderní elektroniky do domácností. Společnost je držitelem certifikátů shody s požadavky ISO 9001:2008 (management kvality), ISO 14001:2004 (environmentální management), ČOS 051622 / AQAP 2110 (management kvality), osvědčení NBÚ a osvědčení NATO pro přístup k utajované informaci stupně utajení TAJNÉ.