NETGURU NETWORK NEWS je B2B komunitní web zaměřený na telekomunikace, ICT sítě, technologie, produkty a služby z těchto oblastí. #telekomunikace #telco #5G #networks #sítě #NETGURUNN

Dodavatel hostingu potvrdil spolupráci s leaderem v oblasti cloudových technologií

domain-names

Společnost, která disponuje kapacitou více než čtyř set racků čítajících 16 800 jednotek, s přímou optikou do hlavních IX bodů v Praze, Frankfurtu a Amsterdamu, oznámila obnovené dlouhodobé partnerství s open cloudovou společností.

„Jsme velmi rádi, že se společnost Mirantis stala naším obchodním partnerem. A to i z toho důvodu, že je to partner s často velice netypickými požadavky,” říká Pavel Chernobrov, CEO společnosti Host-Telecom. „Spolupráce s Mirantis je pro náš tým obrovskou výzvou. A to je dobře, protože nás neustále nutí zlepšovat se. Obrovským zadostiučiněním je fakt, že firma, která na nás v oblasti hostingu a data center managementu bezvýhradně spoléhá, na IT trhu neustále roste. Byli jsme jedna z prvních společností v Evropě, která spustila OpenStack cloud. A v současné době testujeme svá datacentra společně s Mirantis dvakrát ročně, a to extrémním zátěžovým testem. Tím nedokazujeme jen schopnosti našeho teamu, ale také nejvyšší kvalitu našeho hardwaru. A samozřejmě i softwaru, který na něm funguje.”

„V době, kdy jsme s malými providery zkrátka nemohli najít společnou řeč, se Host-Telecom ukázal jako extrémně spolehlivý partner,” říká Boris Renski, CMO společnosti Mirantis. „Inženýři z Host-Telecom nejen že porozuměli našim problémům, ale následně navrhli ještě lepší řešení, než jsme požadovali. I tato přidaná hodnota je důvodem, proč pokračujeme ve spolupráci právě s Host-Telecom.”

Autor: Petr Smolník, šéfredaktor