NETGURU NETWORK NEWS je B2B komunitní web zaměřený na telekomunikace, ICT sítě, technologie, produkty a služby z těchto oblastí. #telekomunikace #telco #5G #networks #sítě #NETGURUNN

Smlouva na podporu urychlení vývoje hybridního komunikačního systému

komunikační systém

14. prosince 2017 byla uzavřena smlouva o podpoře jedné z obchodních jednotek společnosti GE. Společnost ABWN očekává, že tento vztah by měl výrazně urychlit vývoj jejího hybridního rádiového a bezdrátového komunikačního systému, který bude představen v roce 2018.

Michael Warren, generální ředitel společnosti ABWN, řekl: „Spolupráce s GE Aviation by měla poskytnout nejvyšší kvalitu inženýrské podpory v nadcházejícím testu hybridního rádia a volného optického komunikačního systému. Zkušenosti poskytované společností GE Aviation, které zajistí inerciální funkční jednotky (IRU) s vestavěným GPS, jež lze použít pro navigaci, směrování, nastavení a stabilizaci systému, by měly pomoci zajistit úspěšný výsledek.”

„Společnost GE poskytuje našim zákazníkům inerciální referenční systémy již více než půl století,” řekl George Kiefer, produktový manažer společnosti GE Aviation. „Taktická inerciální navigace a podpora řešení družicové komunikace jsou odbornými oblastmi našeho týmu a jsme nadšeni, že můžeme podpořit společnost Airborne Wireless v jejím poslání snížit náklady na leteckou konektivitu a napomáhat propojení zanedbaných trhů. Jedná se o rychle se rozvíjející trh vyžadující inovativní technologie, které umožní budoucí rozvoj. Inženýři společnosti GE jsou připraveni poskytnout odborné znalosti na světové úrovni, aby společnost Airborne Wireless úspěšně dosáhla tohoto důležitého testovacího milníku.”

Autor: Petr Smolník, šéfredaktor

Vodafone testuje 5G na Ukrajině
telekomunikace

Vodafone testuje 5G na Ukrajině

Vodafone Ukrajina tento měsíc uskutečnil své první 5G zkoušky. Telekomunikační společnost se spojila s finským dodavatelem Nokia, aby provedla zkoušky během Action Forum 2024. Test

ČÍST DÁLE »