NETGURU NETWORK NEWS je B2B komunitní web zaměřený na telekomunikace, ICT sítě, technologie, produkty a služby z těchto oblastí. #telekomunikace #telco #5G #networks #sítě #NETGURUNN

Accenture koupí umlaut

umlaut website

Accenture získá umlaut za nezveřejněnou částku s tím, že nákup “významně rozšíří hluboké inženýrské schopnosti společnosti Accenture, aby společnostem pomohly využívat digitální technologie, jako je cloud, umělá inteligence a 5G, k transformaci toho, jak navrhují, konstruují a vyrábějí své produkty, stejně jako k udržitelnosti.

Umlaut, dříve P3 Group, se připojí k organizaci Accenture Industry X, která se zaměřuje na aplikaci digitalizace a souvisejících technologií ve výrobě a provozu. Accenture od roku 2017 uskutečnil téměř dvě desítky akvizic, aby rozšířil své podnikání Industry X, a umlaut je nejnovější.

Akvizice přidá do Industry X přibližně 4 200 inženýrů a konzultantů v 17 zemích. Společnost Accenture uvedla, že nákup rozšíří její schopnosti napříč průmyslovými odvětvími, včetně automobilového, telekomunikačního, energetického a leteckého průmyslu a obrany.

Uzavření akvizice se očekává v polovině září.

Zdroj: rcrwireless.com

@RadekVyskovsky