NETGURU NETWORK NEWS je B2B komunitní web zaměřený na telekomunikace, ICT sítě, technologie, produkty a služby z těchto oblastí. #telekomunikace #telco #5G #networks #sítě #NETGURUNN

Accenture koupí umlaut

umlaut website

Accenture získá umlaut za nezveřejněnou částku s tím, že nákup “významně rozšíří hluboké inženýrské schopnosti společnosti Accenture, aby společnostem pomohly využívat digitální technologie, jako je cloud, umělá inteligence a 5G, k transformaci toho, jak navrhují, konstruují a vyrábějí své produkty, stejně jako k udržitelnosti.

Umlaut, dříve P3 Group, se připojí k organizaci Accenture Industry X, která se zaměřuje na aplikaci digitalizace a souvisejících technologií ve výrobě a provozu. Accenture od roku 2017 uskutečnil téměř dvě desítky akvizic, aby rozšířil své podnikání Industry X, a umlaut je nejnovější.

Akvizice přidá do Industry X přibližně 4 200 inženýrů a konzultantů v 17 zemích. Společnost Accenture uvedla, že nákup rozšíří její schopnosti napříč průmyslovými odvětvími, včetně automobilového, telekomunikačního, energetického a leteckého průmyslu a obrany.

Uzavření akvizice se očekává v polovině září.

Zdroj: rcrwireless.com

@RadekVyskovsky

Guam
telekomunikace

Guamské GTA spouští služby 5G

Guamské telco GTA spustilo na ostrově služby 5G poté, co byla 17. listopadu jeho síť spuštěna. Znamená to, že území USA, které má téměř 170

ČÍST DÁLE »