NETGURU NETWORK NEWS je B2B komunitní web zaměřený na telekomunikace, ICT sítě, technologie, produkty a služby z těchto oblastí. #telekomunikace #telco #5G #networks #sítě #NETGURUNN

Společnost CommScope získala ARRIS za 7,4 miliardy dolarů

ARRIS

Společnost CommScope, poskytovatel globálních řešení infrastruktury, získá za 7,4 miliardy dolarů společnost ARRIS International, poskytovatele globálních řešení pro zábavu a komunikaci.

Celohotovostní transakce přijde na zhruba 31,75 dolarů na akcii, což zahrnuje splacení dluhu a nová kombinovaná společnost předpokládá zhruba výnosy ve výši 11,3 miliardy dolarů, přičemž EBITA se nastaví na 1,8 miliardy dolarů.

Jakmile bude smlouva dokončena, očekává se, že nově kombinovaná společnost vytvoří ziskový růst na nových trzích a bude vést v kabelové a bezdrátové komunikaci. Stejně jako pozice společnosti těžit z průmyslových trendů, jako je konvergence sítí, vlákno, mobilita, 5G, internet věcí a stále se měnící síťové a technologické architektury.

Vedle akvizice společnosti ARRIS, skupina Carlyle, globální správce aktiv, obnovila svoji vlastní pozici ve společnosti CommScope jako investici do menšinového podílu ve výši 1 miliardy dolarů jako součást financování ARSIS.

Zdroj: capacitymedia.com