NETGURU NETWORK NEWS je B2B komunitní web zaměřený na telekomunikace, ICT sítě, technologie, produkty a služby z těchto oblastí. #telekomunikace #telco #5G #networks #sítě #NETGURUNN

SES zajistí satelitní připojení na Galapágy

Galapagos Islands telco

Satelitní poskytovatel SES potvrdil, že ekvádorská telekomunikační společnost Corporacion de Telecomunicaciones (CNT) nasadí svou nejnovější satelitní technologii O3b mPOWER.

Státní telekomunikační společnost poskytne rozšířenou konektivitu na Galapágy.

Staví na partnerství mezi SES a CNT, které existuje od roku 2015, přičemž druhá generace satelitů O3b mPOWER rozšiřuje pokrytí dále přes Galapágy, provincii jihoamerické země, která leží zhruba 1000 km od jejího pobřeží.

Nedávno SES dosáhla dohody o nasazení pokrytí Cookových ostrovů svými novými satelity prostřednictvím Vodafone Cook Islands.

Společnost potvrdila, že první dva satelity nové generace byly úspěšně vyneseny do vesmíru raketou SpaceX Falcon 9 z Cape Canaveral na Floridě.

Podle SES bude její druhá generace orbitálního systému poskytovat služby na úrovni terabitů a zpáteční latenci méně než 150 milisekund.

Zdroj: datacenterdynamics.com

Vodafone testuje 5G na Ukrajině
telekomunikace

Vodafone testuje 5G na Ukrajině

Vodafone Ukrajina tento měsíc uskutečnil své první 5G zkoušky. Telekomunikační společnost se spojila s finským dodavatelem Nokia, aby provedla zkoušky během Action Forum 2024. Test

ČÍST DÁLE »