NETGURU NETWORK NEWS je B2B komunitní web zaměřený na telekomunikace, ICT sítě, technologie, produkty a služby z těchto oblastí. #telekomunikace #telco #5G #networks #sítě #NETGURUNN

FRITZ!Repeater 6000 podporující tri-band Wi-Fi 6

FRITZ!Repeater 6000

Společnost AVM představila nový model FRITZ!Repeater 6000, který využívá veškerý dosavadní pokrok v oblasti lokálních Wi-Fi sítí. Zařízení podporuje 4 x 4 tri-band Wi-Fi 6 (IEEE 802.11ax) a pro dokonalé pokrytí je vybaveno celkem dvanácti anténami. Umožňuje tak přenášet data rychlostmi 2400 Mbit/s + 2400 Mbit/s na 5 GHz (4 x 4) a 1200 Mbit/s na 2.4 GHz (4 x 4). To znamená celkovou přenosovou kapacitu až 6 Gbit/s.

Bezpečnost bezdrátového připojení zajišťuje nový standard WPA3 a inteligentní Mesh Wi-Fi umožňuje efektivně připojit celou řadu zařízení, včetně Smart TV a herních konzolí. Pro větší flexibilitu jsou navíc k dispozici dva Ethernet porty s rychlostí 2.5 Gbit/s a 1 Gbit/s.

Již tradiční výhodou všech produktů AVM je jejich snadná použitelnost díky jednoduché instalaci a konfiguraci. Tyto vlastnosti jsou založeny na přehledném a komfortním uživatelském rozhraní, které poskytuje operační systém FRITZ!OS. Díky tomu mohou i málo zkušení uživatelé z řad domácností a menších firem bez problémů využívat všechny dostupné funkční možnosti zařízení AVM.

TZ

@RadekVyskovsky