NETGURU NETWORK NEWS je B2B komunitní web zaměřený na telekomunikace, ICT sítě, technologie, produkty a služby z těchto oblastí. #telekomunikace #telco #5G #networks #sítě #NETGURUNN

AMPER 2024

AMPER 2024

Největší mezinárodní veletrh elektrotechniky, energetiky, automatizace, komunikace, zabezpečení a osvětlení v ČR a na Slovensku.

Veletrh AMPER se vzhledem ke komplexní prezentaci firem na nejvyšší úrovni v České republice a na Slovensku etabloval jako nejvýznamnější událost elektrotechnických odborníků pro projednávání technologické, obchodní, marketingové spolupráce, navázání nových kontaktů a zároveň nabízí nejnovější přehled všech trendů a inovací pro technicky zaměřené návštěvníky.

Terinvest logoAMPER Summit 2024 
Kromě navázání partnerství s našimi dlouhodobými mediálními a odbornými partnery jsme získali významné záštity.

S představiteli uvedených ministerstev průmyslu a obchodu, dopravy a pro místní rozvoj připravujeme na první den veletrhu konferenci na téma: „Investice a dotace pro elektroprůmysl v České republice“.
K účasti budeme zvát výhradně manažery z řad vystavovatelů veletrhu AMPER 2024.

AMPER Inovátoriun
Nově připravujeme širší prezentaci vědeckých, výzkumných, akademických pracovišť a inovačních center pod uvedeným názvem. Cílem je propojit jejich výsledky práce s praxí.

Zlatý AMPER
Každoroční soutěž o nejpřínosnější exponáty bude doplněna o nové hodnocení z oblasti udržitelnosti.

AMPER News
Pro lepší informování návštěvníků chystáme uveřejnění novinek vystavovatelů na webových stránkách www.amper.cz, na sociálních sítích Facebook a LinkedIn i dalších komunikačních platformách.

AMPER Company Evening
Vystavující firmy mohou pozvat na své expozice zaměstnance nebo VIP hosty na neformální setkání a pohoštění druhý den veletrhu tj. 20. 3. 2024 od 17 do 20 hodin bezprostředně po ukončení otevírací doby pro návštěvníky bez dalších poplatků.

Vodafone testuje 5G na Ukrajině
telekomunikace

Vodafone testuje 5G na Ukrajině

Vodafone Ukrajina tento měsíc uskutečnil své první 5G zkoušky. Telekomunikační společnost se spojila s finským dodavatelem Nokia, aby provedla zkoušky během Action Forum 2024. Test

ČÍST DÁLE »