NETGURU NETWORK NEWS je B2B komunitní web zaměřený na telekomunikace, ICT sítě, technologie, produkty a služby z těchto oblastí. #telekomunikace #telco #5G #networks #sítě #NETGURUNN

300 Mbit/s router kompatibilní s protokolem IPv6

TL-WR820N

Společnost TP-Link představila bezdrátový Wi-Fi router – TL-WR820N, který zvládne hraní her i streamování HD multimédií.

Výhodou routeru je schopnost kvalitního pokrytí a šíření signálu díky využití technologií pro souběžné kombinování vysílání a příjmů. TL-WR820N tak zajišťuje stabilní spojení bez kolísání rychlosti. Tento nový router je vybaven funkcemi, jako jsou podpora IPTV, virtuální LAN pro optimalizaci provozu, možnost odděleného přístupu pro hosty či kontrola obsahu.

Spolehlivost

Pro ty, co potřebují spolehlivé a stabilní bezdrátové připojení a zároveň vyžadují prověřené technologie, nabízí router rychlost 300 Mbit/s na 2,4GHz pásmu. To je ideální pro každodenní surfování i zasílání e-mailů, komunikaci se zákazníky, chatování na sociálních sítích, hraní online tahových her, poslech internetových rádií či sledování videí. Umožňuje i bezproblémové sdílení lokálních souborů či plynulé streamování HD videí z domácího NAS úložiště.

Dvě „neobyčejné“ antény

Dvě externí antény využívají technologií 2×2 MIMO, čímž dosahují u připojených zařízení stabilní rychlosti bezdrátového přenosu. Jejich výkon 5 dB zase pokryje prostor standardního bytu, menší kanceláře, dílny i garáže.

Bezpečné surfování

Router je vybaven funkcí kontroly obsahu, která řídí, kdy a jak mohou připojená zařízení přistupovat k internetu a jaký obsah si mohou prohlížet. Samostatné přihlášení pro hosty pak udržuje hlavní síť v bezpečí a oddělenou od surfujících návštěvníků, kteří tak nemají přístup ke sdíleným souborům, jako jsou například firemní informace, dokumenty, tabulky, nebo soukromé fotografie z dovolené.

Design

Zmínit je třeba i ergonomický tvar a elegantní textury. Neotřelý design routeru nejenže umožňuje umístit jej jako stylový doplněk do každého prostoru, ale zároveň horní děrovaná plocha odvádí teplo, aby byl zajištěn stabilní provoz a dlouhodobá funkčnost routeru.