NETGURU NETWORK NEWS je B2B komunitní web zaměřený na telekomunikace, ICT sítě, technologie, produkty a služby z těchto oblastí. #telekomunikace #telco #5G #networks #sítě #NETGURUNN

Sada powerline adaptérů snadno rozšíří dosah sítě

TP-Link TL-PA7017P

Na trh přichází nová sada powerline adaptérů TP-Link TL-PA7017P pro snadné rozšíření sítě přenosem dat po stávajících rozvodech elektrické energie. Vysoká rychlost a stabilita jsou samozřejmostí.

Powerline adaptéry TL-PA7017P (AV1000) splňují standard HomePlug AV2 a dosahují rychlosti přenosu dat až 1 000 Mb/s. Optimální rychlost tak naplní veškeré vaše on-line požadavky a omezena je v podstatě jen kapacitou vaší domácí sítě, respektive vašeho poskytovatele internetového připojení (ISP). Datově náročné aktivity jako přehrávání videa ve vysokém rozlišení nebo hraní on-line her, jsou pro tuhle sadu powerline adaptérů hračkou. Navíc se jednotlivé adaptéry ke stávající síti připojují stylem „Plug and Play“, což znamená, že odpadají komplikovaná nastavování a úpravy parametrů.

Rozšířená kompatibilita Díky integrovanému gigabitovému portu si můžete rozšiřovat nejen bezdrátová připojení, ale i ta po kabelu. Napevno tak lze připojit třeba stolní počítače, smart TV nebo herní konzole, ale i jiná koncová zařízení, která nemají v základní výbavě podporu technologie Wi-Fi.

Díky integrované zdířce elektrické zásuvky zároveň ani nepřijdete o prostor pro připojení vašich počítačů, televizorů, konzolí a dalších koncových zařízení. Zásuvku, do které zapojíte powerline adaptér, tak můžete využít hned dvakrát.

V neposlední řadě vás jistě potěší i speciální režim úspory energie Power-Saving Mode, jenž oproti pracovnímu (Working) módu dokáže ušetřit až 85 % nákladů na provoz.

Klíčové vlastnosti TL-PA7017P KIT:

  • Standard HomePlug AV2 – 1000 Mb/s pro opravdu náročné on-line aktivity
  • Integrovaný gigabitový port – Pro snadné připojení přístrojů bez bezdrátové funkce
  • Plug and Play – Žádná složitá konfigurace
  • Power-Saving Mode – výrazná úspora energie při nečinnosti
  • Průchozí zásuvka
Cellular 5G Wireless
telekomunikace

Magyar Telekom vybral jádro Mavenir

Maďarský telekomunikační operátor Magyar Telekom si vybral Mavenir jako svého poskytovatele konvergovaného jádra paketů pro svou síť 5G. Podle společností cloudové, kontejnerové řešení zjednoduší a

ČÍST DÁLE »