NETGURU NETWORK NEWS je B2B komunitní web zaměřený na telekomunikace, ICT sítě, technologie, produkty a služby z těchto oblastí. #telekomunikace #telco #5G #networks #sítě #NETGURUNN

Přístupový bod Zyxel NWA90AX

Zyxel NWA90AX

Nový přístupový bod Zyxel NWA90AX je velmi jednoduché a cenově dostupné bezdrátové zařízení, které umožňuje nejvyšší rychlost připojení i flexibilní vzdálenou správu.

Přístupový bod NWA90AX je kompatibilní s Wi-Fi 6, tj. s nejnovějším a nejrychlejším standardem bezdrátové konektivity v pásmu 2,4 GHz i 5 GHz, což pro uživatele znamená větší pokrytí a flexibilitu.

Díky kompatibilitě s řešením NebulaFlex lze přístupový bod řídit lokálně nebo prostřednictvím cloudové služby Nebula. S řešením NebulaFlex můžete mezi těmito dvěma způsoby správy kdykoli libovolně přepínat.

NWA90AX podporuje až čtyři identifikátory SSID. To znamená, že menší firmy, organizace, kavárny či třeba restaurace mohou různým skupinám uživatelů, např. svým IT správcům, ostatním zaměstnancům, návštěvníkům a hostům, poskytovat různou síť.

TZ

PROFiber Networking FO-01 Základy vláknové optiky
telekomunikace

Kurz: FO-01 Základy vláknové optiky

Cílem kurzu FO-01 Základy vláknové optiky je poskytnout základní znalosti včetně praktických zkušeností pro práci s optickými vlákny. Kurz je vhodný pro méně zkušené pracovníky

ČÍST DÁLE »