NETGURU NETWORK NEWS je B2B komunitní web zaměřený na telekomunikace, ICT sítě, technologie, produkty a služby z těchto oblastí. #telekomunikace #telco #5G #networks #sítě #NETGURUNN

Přístupový bod Zyxel NWA90AX

Zyxel NWA90AX

Nový přístupový bod Zyxel NWA90AX je velmi jednoduché a cenově dostupné bezdrátové zařízení, které umožňuje nejvyšší rychlost připojení i flexibilní vzdálenou správu.

Přístupový bod NWA90AX je kompatibilní s Wi-Fi 6, tj. s nejnovějším a nejrychlejším standardem bezdrátové konektivity v pásmu 2,4 GHz i 5 GHz, což pro uživatele znamená větší pokrytí a flexibilitu.

Díky kompatibilitě s řešením NebulaFlex lze přístupový bod řídit lokálně nebo prostřednictvím cloudové služby Nebula. S řešením NebulaFlex můžete mezi těmito dvěma způsoby správy kdykoli libovolně přepínat.

NWA90AX podporuje až čtyři identifikátory SSID. To znamená, že menší firmy, organizace, kavárny či třeba restaurace mohou různým skupinám uživatelů, např. svým IT správcům, ostatním zaměstnancům, návštěvníkům a hostům, poskytovat různou síť.

TZ

KKDS Plzeň 2023 sál
telekomunikace

ISP: Usnadněte pravidla a budeme stavět optiku

Největší telekomunikační konference v České republice “Kam kráčí digitální sítě” proběhla v Plzni za účasti předních zástupců telekomunikačního sektoru, státních organizací i politické reprezentace. Celkem

ČÍST DÁLE »