NETGURU NETWORK NEWS je B2B komunitní web zaměřený na telekomunikace, ICT sítě, technologie, produkty a služby z těchto oblastí. #telekomunikace #telco #5G #networks #sítě #NETGURUNN

Nokia a Telefónica prodávají soukromé bezdrátové sítě v Latinské Americe

private LTE and 5G wireless networks

Nokia a Telefónica společně prodávají soukromé bezdrátové sítě LTE a 5G v Latinské Americe.

Tyto soukromé sítě budou využívány k podpoře průmyslových odvětví na celém kontinentu, jako jsou přístavy, těžba, energetika a výroba.

Obě společnosti budou v rámci aliance dodávat soukromá bezdrátová zařízení.

„V této bezprecedentní alianci výhody soukromého bezdrátového připojení LTE a 5G umožní Průmysl 4.0 napříč odvětvími,“ řekl Juan Vicente Martín, ředitel pro B2B ve společnosti Telefónica Movistar Empresas Hispanoamérica.

Podle Mobile World Live údajně probíhají zkoušky pro některé z těchto soukromých sítí.

Nokia již dříve nasadila soukromé sítě v Latinské Americe s dalšími partnery, zejména soukromou síť LTE pro brazilského poskytovatele energie, v rámci spolupráce se společností Speedcast.

Finský prodejce tvrdí, že má více než 595 soukromých bezdrátových zákazníků po celém světě v různých průmyslových odvětvích a tvrdí, že nasadil kritické sítě pro více než 2 600 podnikových zákazníků v oblasti dopravy, energetiky, velkých podniků, výroby, webového a veřejného sektoru. sektorové segmenty.

Zdroj: datacenterdynamics.com

PROFiber Networking FO-01 Základy vláknové optiky
telekomunikace

Kurz: FO-01 Základy vláknové optiky

Cílem kurzu FO-01 Základy vláknové optiky je poskytnout základní znalosti včetně praktických zkušeností pro práci s optickými vlákny. Kurz je vhodný pro méně zkušené pracovníky

ČÍST DÁLE »