NETGURU NETWORK NEWS je B2B komunitní web zaměřený na telekomunikace, ICT sítě, technologie, produkty a služby z těchto oblastí. #telekomunikace #telco #5G #networks #sítě #NETGURUNN

Kotlin je pro vývojáře nejzajímavější

Podíl uživatelů nástroje IntelliJ IDEA vzrostl z 46 % na 54 %. Celých 91 % uživatelů jej používá, protože považuje toto IDE z dílny JetBrains za funkčně vyspělejší oproti konkurenčním produktům na trhu. V průzkumu RebelLabs Developer Productivity Report 2017,založeném na průzkumu Java komunity byla zjištěna průměrná spokojenost zákazníků s tímto produktem byla hodnocena 8.7 z 10 bodů.

„Gratulujeme JetBrains a Kotlin týmům. Udělali jste skvělou práci. Kotlin je v současnosti opravdu jednou z nejzajímavějších technologií, a to jak pro JVM, tak pro Android. Doufejme, že má pro mnoho a mnoho uživatelů jasnou budoucnost!“ Napsali autoři reportu Oleg Shelajev a Simon Maple.

Přestože se Kotlin tento rok objevil v reportu poprvé, tak ti, kteří jej vyzkoušeli hodnotí spokojenost s ním 9.1 bodů z  10. Kotlin tak má nejlepší hodnocení mezi všemi nástroji, na které se RebelLabs dotazovali.

Autor: Petr Smolník, šéfredaktor

Guam
telekomunikace

Guamské GTA spouští služby 5G

Guamské telco GTA spustilo na ostrově služby 5G poté, co byla 17. listopadu jeho síť spuštěna. Znamená to, že území USA, které má téměř 170

ČÍST DÁLE »