NETGURU NETWORK NEWS je B2B komunitní web zaměřený na telekomunikace, ICT sítě, technologie, produkty a služby z těchto oblastí. #telekomunikace #telco #5G #networks #sítě #NETGURUNN

Commvault 6 pack

CommvaultSpolečnost Commvault, leader v oblasti softwarových řešení pro zálohování, obnovy a vysokou dostupnosti dat, má speciální nabídky pro níže uvedené konfigurace, jež jsou žádány především v malých a středních firmách.

První speciální PROMO nabídka je určená pro virtuální prostředí. Oblíbená konfigurace, poskytující veškerou Commvault zálohovací funkcionalitu pro 6 virtuálních socketů, je nyní k dispozici za velmi výhodných cenových podmínek.

Další speciálním PROMEM je nabídka určená pro zálohování Office 365™, které zahrnuje Microsoft Exchange™ Online, Microsoft SharePoint™, Microsoft OneDrive™, Microsoft Project™ a Microsoft Teams™. V tomto případě ke tříletá subskripce je nabízena za cenu dvouleté subskripce.

dnsKoncoví zákazníci mohou získat konkrétní cenové nabídky na tato PROMA u Commvault partnerů (resellerů). Zákazníci se také mohou obrátit na oficiálního distributora, společnost DNS, která zákazníkům tyto PROMO nabídky prostřednictvím vhodného Commvault partnera (resellera), zprostředkuje. PROMA jsou platná do 31.3. 2020.

commvault