NETGURU NETWORK NEWS je B2B komunitní web zaměřený na telekomunikace, ICT sítě, technologie, produkty a služby z těchto oblastí. #telekomunikace #telco #5G #networks #sítě #NETGURUNN

Anritsu spolupracuje na testování A-GPS a VoNR

Anritsu A-GPS VoNR

Společnost Anritsu se spojila se simulační společností Orolia pro testování Assisted-GPS (A-GPS), které splňuje požadavky na přijetí 5G New Radio pro více severoamerických operátorů. Strategické partnerství znamená, že možnosti simulace GNSS / GPS společnosti Orolia jsou podporovány na testovací platformě mobilních zařízení Anritsu MR7834NR 5G; Anritsu poznamenává, že MR7834NR podporuje požadavky na signalizaci A-GPS a také požadavky na signalizaci 5G NonStandalone a Standalone pro provoz v USA ve frekvencích pod 6 GHz a mmWave. Společnost poskytující zkušební vybavení dodala, že nová funkce je k dispozici okamžitě pro zákazníky, kteří mají ME7834NR.

„Partnerstvím se společností Orolia, světovým lídrem v oblasti simulačních technologií GPS, zavádíme spolehlivé, přesné a nákladově efektivní řešení A-GPS CAT, které odpovídá požadavkům operátora a přináší opakovatelné výsledky,“ uvedla Shinya Ajiro, GM společnosti Anritsu.

V dalším partnerství, které bylo oznámeno tento týden, Anritsu a HEAD acoustics of Germany zavádějí integrovanou hardwarovou platformu pro testování kvality zvuku 5G Voice over New Radio v zařízeních spolu s dalšími celulárními technologiemi až po 2G. Testovací stanice radiové komunikace 5G Anritsu MT8000A nyní podporuje hardwarovou platformu labadore HEAD acoustics labCore a její software pro analýzu měření Acqua pro testování kvality hlasu a zvuku.

Zdroj: rcrwireless.com

Guam
telekomunikace

Guamské GTA spouští služby 5G

Guamské telco GTA spustilo na ostrově služby 5G poté, co byla 17. listopadu jeho síť spuštěna. Znamená to, že území USA, které má téměř 170

ČÍST DÁLE »