NETGURU NETWORK NEWS je B2B komunitní web zaměřený na telekomunikace, ICT sítě, technologie, produkty a služby z těchto oblastí. #telekomunikace #telco #5G #networks #sítě #NETGURUNN

Výkonné multigigabitové přepínače

MS510TXM

Dvojice nových multigigabitových přepínačů MS510TXM a MS510TXUP řady Managed Pro představuje ideální řešení pro firmy, jejichž součástí jsou náročnější síťová zařízení, jako např. přístupové body Wi-Fi 6, inteligentní osvětlení budov či kamery s funkcemi pan tilt (otáčení) a zoom (přibližování). Přepínače jsou vybaveny dvěma SFP+ porty, čtyřmi 1G/2,5G ethernetovými porty a čtyřmi 1G/2,5G/5G/10G ethernetovými porty. Rychlost přenosu dat v rámci každého z portu je automaticky přizpůsobena požadavkům připojených zařízení. Model MS510TXUP zároveň podporuje PoE/PoE+/PoE++ s celkovým budgetem až 295 W.

Součástí obou zařízení je také široká řada pokročilých funkcí ve vrstvách L2/L2+/L3-Lite. Přepínače jsou dostupné v rackovém provedení a lze je snadno konfigurovat, spravovat a monitorovat skrze mobilní aplikaci či cloudový portál NETGEAR Insight.

Dostupnost: během prvního čtvrtletí 2021, předpokládaná cena MS510TXM 12 990 CZK s DPH / 492 EUR s DPH, MS510TXUP 15 990 CZK s DPH / 612 EUR s DPH.

Cellular 5G Wireless
telekomunikace

Magyar Telekom vybral jádro Mavenir

Maďarský telekomunikační operátor Magyar Telekom si vybral Mavenir jako svého poskytovatele konvergovaného jádra paketů pro svou síť 5G. Podle společností cloudové, kontejnerové řešení zjednoduší a

ČÍST DÁLE »