NETGURU NETWORK NEWS je B2B komunitní web zaměřený na telekomunikace, ICT sítě, technologie, produkty a služby z těchto oblastí. #telekomunikace #telco #5G #networks #sítě #NETGURUNN

Routery pro extrémní síťové výkony

D-Link_AX6000_Ultra_Wi-Fi_Router_DIR-X6060

Nové směrovače s Ultra Wi-Fi 802.11ax s MU-MIMO a Gigabit Wi-Fi rychleji zvládají přenášet data, nabízejí větší šířku pásma a obslouží i více zařízení najednou.

D Link AX6000 Ultra Wi Fi Router DIR X6060Nové dva routery využívající standard 802.11ax, Ultra Wi-Fi směrovač AX6000 Ultra Wi-Fi (DIR-X6060) a směrovač Ultra Wi-Fi AX11000 (DIR-X9000) zahrnul do svého portfolia výrobce D-Link, který tyto dva modely úspěšně představil na výstavě CES 2018 konané začátkem ledna v Las Vegas.

Systém AX6000 Ultra Wi-Fi Router se dvěma pásmy AW6000 Ultra Wi-Fi Router je navržen tak, aby posílil hranice výkonu Wi-Fi v celé domácnosti, podporoval více zařízení, větší množství přenesených dat a rozmanitější potřeby, a poskytuje kombinované rychlosti (současný proud dat do všech pásem najednou) až 6000 Mb/s, zatímco třípásmový AX11000 Ultra Wi-Fi Router poskytuje kombinované rychlosti až 11 000 Mb/s.

„S rostoucími rychlostmi internetu spotřebitelé připojují více zařízení než kdykoli předtím,“ řekl Nima Jamshidi, vedoucí produktové řady společnosti D-Link. „Routery D-Link 11ax Ultra Wi-Fi jsou určeny pro uživatele, kteří chtějí do budoucna oživit svůj domov pomocí nejnovějšího standardu Wi-Fi a zajišťují připravenost pro příští vlnu vysokorychlostního Wi-Fi s vysokou kapacitou. Nabízejí ideální řešení pro výkonné uživatele, kteří provozují dům plný aplikací náročných na šířku pásma současně – od sdílení souborů až po hraní ve 4K nebo hry ve virtuální realitě.“

Tato inovativní a pokročilá síťová řešení nabízejí rychlost Gigabit Wi-Fi a pracují s novou aplikací D-Link Wi-Fi pro bezproblémový proces instalace. Směrovače přinášejí současně vyšší rychlost propojení s více zařízeními, čímž se zvýší celková kapacita sítě.

Mezi další funkce obou routerů patří:

– Multi-Gig internet připraven: jeden 2,5 Gb/s WAN port a čtyři Gigabit LAN porty,

– MU-MIMO: oba směrovače podporují 4×4 MU-MIMO,

– osm vysoce výkonných antén: pro zajištění maximálního dosahu v domácnosti,

– nová aplikace: pro snadné nastavení a správu pomocí nové aplikace D-Link Wi-Fi,

– připojte úložiště: port USB 3.0 a podpora DLNA.