NETGURU NETWORK NEWS je B2B komunitní web zaměřený na telekomunikace, ICT sítě, technologie, produkty a služby z těchto oblastí. #telekomunikace #telco #5G #networks #sítě #NETGURUNN

Router pro ochranu dat

Turris Omnia CZ.NIC

Pokud se z domova připojujete k citlivým nebo cenným datům nebo pokud jste společnost, které na zajištění dat skutečně záleží, měli byste brát v úvahu také zabezpečení routerů. Právě tato zařízení se totiž stávají v poslední době terčem útoků kybernetických zločinců. Přes router totiž procházejí všechna data přicházející a odcházející z daného místa.

Špičkově zabezpečené routery vyrábí český výrobce Turris zaštítěný sdružením CZ.NIC. Unikátní zabezpečení zajišťují také díky aktivní komunitě spolupracujících uživatelů, kteří v rámci systému sdílí informace o útocích zachycených a eliminovaných na svých routerech. V momentě, kdy systém odhalí bezpečnostní hrozbu, obratem vznikne a je rozeslána aktualizace firewallu, která zabezpečí zapojené Turrisy po celém světě.

Jako router, domácí server, NAS, tiskový server nebo jako virtuální server mohou uživatelé nebo firmy využít Turris Omnia 2020 (7 999 Kč).

TZ