NETGURU NETWORK NEWS je B2B komunitní web zaměřený na telekomunikace, ICT sítě, technologie, produkty a služby z těchto oblastí. #telekomunikace #telco #5G #networks #sítě #NETGURUNN

Router Armor G5 zvládne více než 30 zařízení současně

Router Armor G5

Multigigabitový bezpečnostní router Armor G5 AX6000 díky svým celkově 12 WiFi streamům a kompatibilitě se standardem WiFi 6 uspokojí nároky nejnáročnějších uživatelů na vysokou efektivitu, kapacitu a více jak gigabitovou rychlost potřebnou v sítích, které jsou často využívány pro internet věcí, k přenosu video souborů a online hraní her.

Nejnovější bezdrátový standard WiFi 6 rychle získává na oblibě, protože přináší odpověď na výkonnostní problémy souběžných přenosů sítí, na které jsou kladeny vysoké nároky, např. kvůli používání internetu věcí, videí ve vysokém rozlišení a hraní online her.

Ultra vysoká rychlost standardu WiFi 6 pro více než 30 připojení Kouzlo routeru Armor G5 se skrývá za jeho krytem. Díky kombinaci 64bitového čtyřjádrového procesoru o frekvencí 2,2 GHz, 13 antén s velkým ziskem a 12 WiFi streamů zvládne router více než 30 souběžných připojení, aniž by došlo k poklesu rychlosti. Pro kabelové připojení router Armor G5 disponuje 10G ethernetovým LAN portem, který ve srovnání s 1 G, 2,5 G a 5 G LAN porty dostupnými na většině jiných routerů znamená kvantový skok vpřed. Svou rychlostí dokáže tento 10G port tvůrcům obsahu a dalším uživatelům, kteří potřebují na síťové úložiště přenášet nebo na něm zálohovat velké soubory, každý měsíc ušetřit až hodiny drahocenného času.

Zabezpečené VPN připojení pro vzdálený přístup Vedle výše uvedených předností je silnou stránkou routeru Armor G5 také zabezpečení. Router plně podporuje software OpenVPN, který lze propojit s jakoukoli VPN službou třetí strany. Uživatelé tak mohou chránit každé připojení a zařízení ve své síti včetně těch, které ochranu pomocí VPN standardně nenabízejí, jako jsou chytré televizory a herní konzole. A uživatelům mimo domov tento software umožňuje snadno vytvořit VPN tunely pro bezpečný přístup do jejich domácích sítí.

Důraz na uživatelskou přívětivost se odráží také v nastavení a správě routeru. Jednotlivými kroky instalace uživatele provede mobilní aplikace Armor, zatímco webové uživatelské rozhraní správu routeru usnadňuje do té míry, že ji zvládne i laik.

Vodafone testuje 5G na Ukrajině
telekomunikace

Vodafone testuje 5G na Ukrajině

Vodafone Ukrajina tento měsíc uskutečnil své první 5G zkoušky. Telekomunikační společnost se spojila s finským dodavatelem Nokia, aby provedla zkoušky během Action Forum 2024. Test

ČÍST DÁLE »