NETGURU NETWORK NEWS je B2B komunitní web zaměřený na telekomunikace, ICT sítě, technologie, produkty a služby z těchto oblastí. #telekomunikace #telco #5G #networks #sítě #NETGURUNN

Pozvánka na konferenci WDM Systems Summit 2019

WDM SYSTEMS SUMMIT 2019

Jedna z největších konferencí v tomto roce na témata jako jsou 5G sítě, datová centra, telekomunikace a bezpečnost sítí se bude konat již 24. dubna 2019 v PVA Expo Praha. Cílit bude především na ty, které zajímají formy propojení datových center, aplikace zákona o kybernetické bezpečnosti v oblasti WDM přenosů a vysokorychlostní přenosy WDM 100G a 400 G včetně trendů dalšího vývoje těchto technologií.

RLCPokud jste se ještě nezaregistrovali, tak v rámci „early bird“ máte možnost objednat vstupenky on-line levněji v rámci registrace na konferenci do 17.3.2019. Odkaz na registraci najdete na konci tohoto článku.

Témata kterým se na konferenci budeme věnovat jsou hrubě nastíněna zde:

5G jsou opravdu tyto technologie bezpečné?

Problematika rozvoje infrastruktury sítí z pohledu bezpečnostního vývoje těchto technologií a jejich možnosti v budoucnosti.

Jak dnes a v budoucnu bude vypadat propojení datových center?

Přednášky v tomto bloku se soustředí především na aplikace WDM systémů pro páteřní spoje mezi datovými centry, ekonomický přenos 40G a 100G rychlostí na větší vzdálenosti a problematiku zajištění redundance spojení na různých úrovních řešení.

Jak dnes vnímáme aplikaci zákona o kybernetické bezpečnosti v oblasti WDM přenosů?

Přednášky v tomto bloku se budou věnovat především rozboru Zákona č. 205/2017 Sb., o kybernetické bezpečnosti a další navazující předpisy a vyhlášky.

Vysokorychlostní přenosy WDM 100G a 400G, trendy a vývoj.

Toto téma je věnováno prezentaci současných trendů a směrů vývoje vysokorychlostních přenosů.

Detailnější program aktuálně společnost RLC v roli pořadatele tohoto mezinárodního summitu ladí. Jakmile budeme znát detaily, budete je vy naši čtenáři vědět jako první, jelikož časopis ICT NETWORK NEWS je hlavním mediálním partnerem této telekomunikační události roku. Registraci naleznete na tomto odkazu www.WDMSUMMIT.eu

Za AVERIA.NEWS šéfredaktor vydavatelství Petr Smolník