NETGURU NETWORK NEWS je B2B komunitní web zaměřený na telekomunikace, ICT sítě, technologie, produkty a služby z těchto oblastí. #telekomunikace #telco #5G #networks #sítě #NETGURUNN

Nové vysokorychlostní přepínače se vzdálenou správou a doživotní zárukou

NETGEAR MS510TXM

Společnost NETGEAR rozšiřuje své portfolio firemních přepínačů Smart Managed Pro o dva výkonné osmiportové přepínače. Novinky s modelovým označením MS510TXM a MS510TXUP nabízejí pokročilé přepínací funkce na 2. a 3. vrstvě ISO/OSI, oblíbenou vzdálenou správu NETGEAR Insight i doživotní záruku.

Obě novinky jsou vybaveny čtyřmi 2,5gigabitovými a čtyřmi multigigabitovými (až 10Gb/s) ethernetovými porty, dvojice dalších desetigigabitových optických SFP+ portů je pak vyhrazena pro uplink. K oběma přepínačům získá zákazník i roční předplatné služeb Insight Premium nebo Insight Pro.

Model MS510TXUP navíc podporuje technologii Ultra60 PoE++. Každý jeho port tak může přenášet až 60 W PoE budgetu, přičemž najednou dokáže přepínač poskytnou až 295W PoE budget. Napájet lze zařízení typu PoE, PoE+ i PoE++. Funkce nepřerušovaného PoE navíc zajišťuje, že ani v případě aktualizace firmwaru nebo restartu přepínače nedojde k přerušení napájení připojených zařízení.

Součástí výbavy obou přepínačů je řada výkonných přepínacích funkcí, jako jsou například pokročilé VLAN, QoS, L2/L2+/L3-, automatická DoS prevence, IGMP Snooping a Querier, zrcadlení portů, agregace linek LACP, Spanning Tree, správa IPv6 nebo kontrola PoE (u modelu MS510TXUP). Zařízení lze spravovat prostřednictvím intuitivního webového rozhraní či pokročilé vzdálené správy NETGEAR Insight. Ta uživatelům poskytuje snadnou konfiguraci, instalaci, správu a monitoring přepínačů i celé sítě odkudkoli v režimu 24/7. Při zaznamenání neobvyklé situace je uživatel zároveň okamžitě varován prostřednictvím výstražných notifikací.

Přepínače MS510TXM a MS510TXUP je možné umístit do racku i volně na stůl. Obě zařízení jsou energeticky efektivní a vztahuje se na ně kombinace doživotní hardwarové NBD záruky a doživotní technické podpory.

Cena a dostupnost

Přepínače NETGEAR MS510TXM a MS510TXUP jsou již dostupné v síti obchodních partnerů společnosti NETGEAR za doporučené koncové ceny 12 470 korun/480 euro (MS510TXM), resp. 15 750 korun/605 euro (MS510TXUP).

TZ

@RadekVyskovsky