NETGURU NETWORK NEWS je B2B komunitní web zaměřený na telekomunikace, ICT sítě, technologie, produkty a služby z těchto oblastí. #telekomunikace #telco #5G #networks #sítě #NETGURUNN

Neřízené PoE přepínače videodohledového řešení s dlouhým dosahem

PoE přepínače

Nejnovější přírustek do rodiny Fast Ethernet PoE neřízených přepínačů, řada DSS-100E, která je určena především pro bezpečnostní kamerové systémy, nabízí vestavěné přepěťové ochrany portů, vysoký PoE (Power over Ethernet) výkon a umožňuje připojit k síti PoE zařízení na velké vzdálenosti, v různorodém prostředí.

Přepínače řady DSS-100E byly navrženy speciálně k nasazení v řešeních videodohledu na delší vzdálenosti s napájením přes ethernet (PoE). Pomocí standardního ethernetového kabelu mohou dodávat až 30 W na port pro zařízení vzdálená až 250 metrů, což zajišťuje rozšířené pokrytí oblasti bez nutnosti instalace dalších PoE prodlužovačů.

9portový DSS-100E-9P navíc dokáže detekovat, kdy je potřeba podpora pro velké vzdálenosti, a automaticky aktivuje rozšířený režim bez potřeby jakékoli ruční konfigurace, což uživatelům usnadní život. Přepínače řady DSS-100E jsou vybaveny přepěťovou ochranou na úrovni 6 kV. Tím jsou v bezpečí před údery blesku nebo jinými událostmi souvisejícími s přepětím.

Řada DSS-100E se snadno nastavuje i instaluje, a je proto ideální k rozšiřování sítě. Nabízí gigabitové uplinkové porty, které umožňují zvýšení celkové šířky pásma sítě pomocí gigabitového ethernetu. 18portový DSS-100E-18P přichází také se zvýšeným PoE výkonem s celkovým rozpočtem 230 W a také s kombinovaným RJ-45/SFP gigabitovým uplink portem, který poskytuje další flexibilitu při připojení na větší vzdálenosti pomocí optických vláken.

Ceny a dostupnost

Přístupové body DSS-100E-9P a DSS-100E-18P jsou k dispozici v České republice a na Slovensku za doporučené maloobchodní ceny 2 129 a 4 089 Kč s DPH (78 a 150 EUR s DPH).