NETGURU NETWORK NEWS je B2B komunitní web zaměřený na telekomunikace, ICT sítě, technologie, produkty a služby z těchto oblastí. #telekomunikace #telco #5G #networks #sítě #NETGURUNN

Konference RADIOKOMUNIKACE 2023

UNIT-banner_840x480

Zveme vás na XXXII. konferenci RADIOKOMUNIKACE, která se koná 17.-18.10.2023 v Pardubicích.

V letošním roce Vás čeká přes 20 přednášek specialistů z akademické, soukromé i veřejnoprávní sféry. Jedno z hlavních témat konference je příprava České republiky na světovou radiokomunikační konferenci, která se koná letos v Dubaji.

Digitální rozhlasové vysílání DAB+, další aktuální téma. Jak dopadne výběrové řízení ČTU na komerční sítě a jaký je zájem operátorů a soukromých provozovatelů?

Testování vysílání v systému 5G Broadcast, může v budoucnu nahradit pozemní televizní vysílání? Jaké budou technologie, které v současnosti nebo blízké budoucnosti chystají používat mobilní operátoři?

To vše a mnohem více se dozvíte na naši konferenci Radiokomunikace 2023. Aktuální stav připravovaného programu naleznete v sekci PROGRAM.

Záštitu nad letošní konferencí převzal předseda Rady Českého telekomunikačního úřadu Ing. Marek Ebert.

PŘIHLÁSIT se můžete na jednotlivé dny konference.

PROFiber Networking FO-01 Základy vláknové optiky
telekomunikace

Kurz: FO-01 Základy vláknové optiky

Cílem kurzu FO-01 Základy vláknové optiky je poskytnout základní znalosti včetně praktických zkušeností pro práci s optickými vlákny. Kurz je vhodný pro méně zkušené pracovníky

ČÍST DÁLE »