NETGURU NETWORK NEWS je B2B komunitní web zaměřený na telekomunikace, ICT sítě, technologie, produkty a služby z těchto oblastí. #telekomunikace #telco #5G #networks #sítě #NETGURUNN

Kamera Wi-Fi HD s úhlem záběru 180°

kamera wifi

Nejnovější přírůstek do rodiny mydlink je snadno instalovatelné, diskrétní zabezpečovací řešení pro nepřetržité monitorování venkovního prostředí.

Nejnovější kamera z řady mydlink Full HD 180° venkovní Wi-Fi kamera DCS-2670L umožňuje pozorování ve venkovním prostředí. Nejnovější kamera D-Link je plně vybavena širokou škálou funkcí pro sledování a zabezpečení domu. Je cenově dostupná, velmi nenápadná, snadno použitelná a mimořádně odolná i proti nejtěžším povětrnostním podmínkám.

Full HD 180° venkovní Wi-Fi kamera má robustní pouzdro se stupněm krytí IP65, aby dokázala pracovat v nejrůznějších podmínkách včetně deště, prachu a sněhu. Rozlišení Full HD 1080p a širokoúhlý 180° objektiv poskytují širší zorného pole, takže pro střežení určité venkovní plochy může stačit pouze jedna kamera.

Obraz zachycovaný Full HD 180° Wi-Fi kamerou společnosti D-Link je dostupný na smartphonu, tabletu nebo počítači prostřednictvím aplikace mydlink nebo speciálního webového portálu, aby bylo možné neustále dohlížet na sledovaný objekt z libovolného místa na světě. Integrovaná funkce pro detekci pohybu a zvuku pošle okamžitě upozornění na smartphone a pořídí videozáznam sledované události na vloženou microSD kartu nebo pomocí aplikace mydlink také přímo do smartphonu.

Nová Full HD 180° venkovní Wi-Fi kamera společnosti D-Link zobrazuje okamžitě veškeré dění v reálném čase – dokonce i v noci. Vestavěná funkce nočního vidění s infračerveným LED osvětlením umožňuje pozorování do vzdálenosti až deseti metrů i při úplné tmě.

Full HD 180° venkovní Wi-Fi kamera je dodávána s různými montážními doplňky, což umožňuje neuvěřitelně snadnou instalaci kdekoli v okolí vašeho domu. Kamera se připojuje k internetu buď bezdrátově přes Wi-Fi síť anebo přímo do routeru přes síťový kabel.

Mezi klíčové výhody patří:

• Konstrukce odolná proti povětrnostním vlivům – Robustní pouzdro se stupněm krytí IP65 odolává prachu, dešti i sněhu, abyste mohli dohlížet na svůj majetek i v těch nejnáročnějších venkovních podmínkách.

• Snadné připojení k bezdrátovým nebo kabelovým sítím – Snadná instalace a konfigurace kamer kdekoli v dosahu Wi-Fi sítě nebo přímého připojení k routeru.

• Snímky a videozáznamy – lze ukládat přímo do mobilního zařízení prostřednictvím aplikace mydlink a také lokálně na microSD kartu vloženou do kamery.

• Detekce pohybu a zvuku – Tato funkce při aktivaci automaticky posílá varovné zprávy do mobilního zařízení uživatele.

• Dálkové ovládání – Aplikace mydlink umožňuje sledovat a ovládat kamery na dálku z libovolného místa a také ručně spouštět nahrávání videozáznamu.

• Velmi kvalitní obraz – desetinásobný digitální zoom, noční vidění až na vzdálenost 10 metrů a vysoké 1080p Full HD rozlišení poskytují detailní obraz okolí vašeho domu nebo firmy.

• Širokoúhlý objektiv – Mimořádně velký 180° úhel záběru zajišťuje lepší pokrytí sledovaném prostoru.

-LiM