NETGURU NETWORK NEWS je B2B komunitní web zaměřený na telekomunikace, ICT sítě, technologie, produkty a služby z těchto oblastí. #telekomunikace #telco #5G #networks #sítě #NETGURUNN

CommScope představil platformu SYSTIMAX Constellation

Constellation building edge infrastructure

Modulární platforma umožňuje podnikům postupně budovat škálovatelné 10G a napájecí sítě se správou poruch s minimálními náklady, prostorem, prací a časem.

Společnost CommScope oznámila spuštění své edge-based platformy SYSTIMAX Constellation pro připojování a napájení budoucí hyperpropojené podnikové sítě. Systém kombinuje řízení chyb v napájení, hybridní napájení/datová vlákna a stropní “Constellation Points” ve hvězdné topologii pro připojení velkého množství síťových zařízení a systémů.

Ve srovnání s tradičními strukturovanými kabelážními sítěmi využívá platforma Constellation radikálně zjednodušenou architekturu, která je modulární a technologicky agnostická. To umožňuje používat méně komponent a zároveň podporovat konvergované i segmentované sítě, aplikace střídavého a stejnosměrného napájení a různé standardy připojení. Výsledkem je, že platforma Constellation poskytuje větší výkon a vyšší rychlosti více zařízením, vyžaduje méně místa a snižuje celkovou uhlíkovou stopu sítě. Je to jedinečné řešení pro rychlé a efektivní nasazení nové generace podnikových okrajových sítí.

Systém využívá napájení se správou chyb, které bezpečně přenáší více energie přes méně mědi než tradiční technologie napájení. Tento přístup, nasazený v topologii hvězdicové sítě, prodlužuje servisní vzdálenosti od místností s vybavením a poskytuje rychlosti 10G a výkon 1kW rostoucímu počtu připojených zařízení ve stále hustším městském prostředí.

Platforma Constellation využívá distribuovanou hvězdicovou topologii k rozšíření služeb z místností s vybavením do servisní oblasti nebo zóny pro podporu blízkých zařízení. Jeho zjednodušená architektura může výrazně snížit měď a plasty v síti, v některých případech téměř o 60 %, a typická instalace může snížit pracovní dobu o více než 50 % oproti tradičním systémům.

Commscope„Platforma Constellation řeší rostoucí potřebu našich zákazníků budovat a rozšiřovat IP sítě v reakci na zahušťování městských center a šíření propojených zařízení,“ uvedl Jack Carlson, SVP, Enterprise Business Unit, CCS, CommScope. „Tím, že k této výzvě přistupujeme pomocí modulárního, technologicky agnostického řešení, poskytujeme našim zákazníkům více možností pro zabudování konektivity a výkonu do okrajové sítě – a pomáháme jim to dělat způsobem, který je nákladově efektivní, škálovatelný a udržitelný.“

O Constellation

Tato platforma je součástí oceňovaného řešení kabeláže a konektivity SYSTIMAX společnosti CommScope. Platforma se skládá z vláknových panelů Propel, výkonových vysílačů a výkonových přechodových panelů, které se připojují ke stropním bodům Constellation Points prostřednictvím patentovaných hybridních napájecích/datových svazků vláken a nakonec k zařízením využívajícím předem ukončené propojovací kabely a kabelové sestavy SYSTIMAX Cat 6A.

Platforma Constellation poskytuje až:

  • 1000W zdroj napájení (přes systémy 110V AC, 48V a 24V DC a PoE)
  • 500 metrů efektivní vzdálenost přenosu mezi místností s vybavením a konvergenčními body
  • 10G šířku pásma
  • 57% snížení počtu pracovních hodin potřebných k instalaci odborníky
  • Podporu pro 50 zařízení na každý konvergenční bod Constellation

 

Platforma Constellation je k dispozici v Severní Americe s plánovanou budoucí dostupností na globálních trzích.