NETGURU NETWORK NEWS je B2B komunitní web zaměřený na telekomunikace, ICT sítě, technologie, produkty a služby z těchto oblastí. #telekomunikace #telco #5G #networks #sítě #NETGURUNN

Chytré zasedací místnosti s technologií ThinkSmart Hub

Lenovo ThinkSmart Hub 700

Společnost Lenovo představila na veletrhu Infocomm 2018 svou nabídku chytrých řešení pro zasedací místnosti, které zahrnuje mimo jiné i nové zařízení ThinkSmart Hub 700. Nabídka je výsledkem investic do technologií a partnerství s cílem přeměnit zasedačky z nepříjemných místností v efektivní a produktivní prostor.

ThinkSmart Hub 700Hardware je doplněn o konzoli pro správu ThinkSmart Software Platform, která zlepšuje vzájemnou spolupráci v zasedací místnosti.

Společnosti potřebují kreativní způsob spolupráce pro efektivní fungování v dnešním digitálním a globalizovaném světě. Z toho důvodu je optimalizace pracovního prostředí, především chytrých kanceláří a zasedacích místností, vysoko na žebříčku priorit řady firem. Studie ukazují, že 92 procent podniků plánuje kroky ke změně pracovního prostředí. Posun očekávají i zaměstnanci, více než 50 % z nich chce do pěti let pracovat v chytré kanceláři.

LenovoŘešení pro chytré zasedací místnosti umožní rychle a snadno svolat a spravovat meeting. Díky tomu se mohou účastníci meetingu soustředit na výměnu nápadů a vlastní kreativitu. Společnost Lenovo na veletrhu Infocomm 2018 představuje řešení, které eliminuje problematické prvky zasedacích místností. Zahrnuje mimo jiné:

  • Nový ThinkSmart Hub 700 s podporou unifikovaných komunikačních platforem Skype for Business, Zoom a BlueJeans.
  • All-in-one zařízení ThinkSmart Hub 500 navržené pro posílení infrastruktury Skype Room Systems.
  • Řešení založené na Intel Unite a stolním počítači ThinkCentre Tiny, které se zaměřuje na bezdrátové sdílení obsahu napříč různými zařízeními.