NETGURU NETWORK NEWS je B2B komunitní web zaměřený na telekomunikace, ICT sítě, technologie, produkty a služby z těchto oblastí. #telekomunikace #telco #5G #networks #sítě #NETGURUNN

Rychlá a výkonná síť pro malou kancelář či domácnost

D-Link router DIR-1950

Kvalitní Wi-Fi s nejnovějším zabezpečením WPA3, standardem 802.11ac Wave2 ve dvou pásmech a technologií MU-MIMO, která nabízí pokročilou rodičovskou kontrolu a hlasové ovládání. To nabízí router DIR-1950 od společnosti D-Link. Vaše Wi-Fi síť bude 3x rychlejší než dříve používaná zařízení Wireless N. Díky technologii MU-MIMO budou všechna současně připojená zařízení v dané šířce pásma efektivně využívat nejvyšší rychlost přenosu dat.

DIR-1950 používá standard 802.11ac, který přináší značné zrychlení vaší Wi-Fi sítě, bleskurychlé surfování po internetu a plynulé online hraní bez dlouhého ukládání do mezipaměti. Vysokorychlostní Wi-Fi AC1900 pro streamování na více zařízení současně, online hry, virtuální realitu, surfování po webu atd. a dvoujádrový procesor 1,25 GHz zrychlují práci v síti a zvyšují propustnost všech vašich online aplikací.

Zřízení využívá souběžnou dvoupásmovou technologii Wireless AC Wave 2 s MU-MIMO a efektivně zajistí až 1900 Mb/s v nejlepším bezdrátovém pásmu pro všechna zařízení současně.

D-Link logoWPA3 je nejnovější pokročilý bezpečnostní standard Wi-Fi, který šifruje provoz a chrání bezdrátovou síť před vnějšími hrozbami. WPA3 také obsahuje nový protokol k ověření a zabezpečení připojených zařízení a sítě před útoky. S WPA3 můžete snadno přidat více chytrých zařízení naskenováním QR kódu v telefonu.

Se čtyřmi porty Gigabit LAN připojíte k DIR-1950 až 4 kabelová zařízení pro 10x rychlejší přenos dat než je standardní připojení Fast Ethernet. Nyní můžete chytrá zařízení spolehlivě propojit rychlým kabelovým připojením Ethernet.

Pomocí funkce rodičovské kontroly zkontrolujete, kdo je právě připojený k internetu, nastavíte časový plán a můžete dokonce vytvořit zvláštní přístup k internetu pro návštěvu nebo zablokovat zařízení, která neznáte.