NETGURU NETWORK NEWS je B2B komunitní web zaměřený na telekomunikace, ICT sítě, technologie, produkty a služby z těchto oblastí. #telekomunikace #telco #5G #networks #sítě #NETGURUNN

NETGEAR se stal preferovaným dodavatelem přepínačů pro AMX by HARMAN

Přepínače řady M4300

Přepínače NETGEAR Pro AV sérií M4250 a M4300 jsou nyní oficiálně doporučovány jako nejlepší volba ve spojení s produkty AMX SVSI.

Při komplexním testování tým AMX ověřil, že přepínače firmy NETGEAR řady M4250 a M4300 poskytují ten nejlepší zážitek i pro jejich nejnáročnější zákazníky.

Spojení průkopníků v oboru AV přes IP

Řada síťových AV produktů AMX SVSI je výsledkem více než deseti let zkušeností na trhu AV přes IP a podpory HARMAN Professional Solutions, strategické obchodní jednotky patřící pod divizi HARMAN International společnosti Samsung.

Vztah mezi těmito dvěma společnostmi přinesl také vývoj integračního modulu AMX pro přepínače M4300, který zajišťuje monitoring stavu sítě. Kombinace využití sady pro vzdálenou správu od AMX (RMS) a aplikačního programovacího rozhraní (API) na přepínačích M4300 zajistí zákazníkům plynulý chod sítě.

Profesionální AV přepínače

Na základě úspěšné řady spravovaných přepínačů M4300 navrhl NETGEAR novou řadu přepínačů M4250. Využil k tomu řadu poznatků od AV komunity a více než 25 let vlastních zkušeností se sítěmi. Díky tomu zajistil, že přepínače zvládají náročné požadavky na odesílání zvuku, videa a řídicích signálů přes síť IP. Proto se NETGEAR rychle stal jedním z nejdoporučovanějších dodavatelů pro nasazení AV přes IP.

Přepínače M4300

Řada vysoce výkonných přepínačů M4300 zahrnuje několik modelů, které splňují různorodé požadavky zákazníků na počet portů a konektivitu. Mohou být také stohovány, což umožňuje sestavit rozsáhlejší AV konfigurace. Funkce NETGEAR IGMP Plus™ zajišťuje robustní výkon vícesměrového vysílání bez obav ze zahlcení sítě. Modely z řady M4300 také podporují PoE+, obsahují non-blocking backplane (neblokující

základní desku, díky které je zařízení schopné poskytnout plnou šířku pásma všem portům současně) a jsou navrženy tak, aby dokázaly zajistit vynikající výkon pro maximum protokolů AV přes IP.

Přepínače M4250

Přepínače řady M4250 jsou navrženy pro snadnou integraci do AV nosiče, pod stůl nebo za displej. Modely s PoE+ a Ultra 90 PoE++ umožňují napájení AV koncových bodů a mnoho dalšího IT příslušenství. Obsahují také zabudované funkce IGMP Plus, Auto-LAG a Auto-Trunk pro automatickou a dynamickou konfiguraci – včetně podpory více přepínačů současně.

Snadno použitelné rozhraní pomáhá systémovým integrátorům překonat typické únavné konfigurace přepínačů AV přes IP. Stačí jen vybrat protokol nebo dodavatele a poté příslušné porty. Zbytek konfigurace je automatický, což skokově snižuje čas strávený konfigurací sítě.

Široká škála aplikací

Přepínače NETGEAR M4250 a M4300 už se osvědčily po celém světě, od konferenčních místností přes univerzitní kampusy až po sportovní a divadelní sály. Strategický vztah s AMX by HARMAN umožňuje vytvářet ta nejpokročilejší AV řešení využívající IP technologii.

TZ

@RadekVyskovsky