NETGURU NETWORK NEWS je B2B komunitní web zaměřený na telekomunikace, ICT sítě, technologie, produkty a služby z těchto oblastí. #telekomunikace #telco #5G #networks #sítě #NETGURUNN

China Telecom opustí USA v lednu poté, co neuspěla v odvolání

China Telecom

China Telecom Americas opustí USA poté, co americký odvolací soud pro obvod District of Columbia zamítl nouzový návrh společnosti na pozastavení příkazu FCC, který společnosti ruší oprávnění pokračovat v provozu v USA.

Telekomunikační společnost ukončí veškeré operace v USA začátkem ledna.

“Navrhovatel nesplnil přísné požadavky na přerušení do soudního přezkumu,” uvádí soudní dokument.

China Telecom stále plánuje napadnout příkaz u soudu, ale to může trvat měsíce. Společnost varovala, že „bude nucena ukončit významné operace, což nenapravitelně poškodí její podnikání, pověst a vztahy“.

Čínská telekomunikační společnost nevlastní žádná americká datová centra, ale má kolokační umístění ve 27 amerických datových centrech na obou pobřežích.

Ve svém zrušení licence China Telecom FCC tvrdila, že společnost „je vystavena vykořisťování, vlivu a kontrole ze strany čínské vlády a je vysoce pravděpodobné, že bude nucena vyhovět žádostem čínské vlády bez dostatečných právních postupů pod nezávislým soudním dohledem”.

Zdroj: datacenterdynamics.com

@RadekVyskovsky

PROFiber Networking FO-01 Základy vláknové optiky
telekomunikace

Kurz: FO-01 Základy vláknové optiky

Cílem kurzu FO-01 Základy vláknové optiky je poskytnout základní znalosti včetně praktických zkušeností pro práci s optickými vlákny. Kurz je vhodný pro méně zkušené pracovníky

ČÍST DÁLE »