NETGURU NETWORK NEWS je B2B komunitní web zaměřený na telekomunikace, ICT sítě, technologie, produkty a služby z těchto oblastí. #telekomunikace #telco #5G #networks #sítě #NETGURUNN

AVoIP: Přepínače s certifikací Crestron

Přepínače NETGEAR M4300

Společnost Netgear získala pro své firemní přepínače M4300 prestižní certifikaci Crestron, udílenou v oblasti AV over IP. Tato certifikace poskytuje zákazníkům garanci vysoké úrovně interoperability (schopnosti zařízení vzájemně si poskytovat služby a efektivně spolupracovat) a spolehlivosti certifikovaných produktů. Zároveň potvrzuje plnou kompatibilitu s řešeními společnosti Crestron.

Přepínače Netgear M4300 jsou navrženy speciálně pro účely instalace AV over IP. Tato zařízení nabízejí gigabitové, desetigigabitové i čtyřicetigigabitové modely s různým počtem portů plně napájených přes ethernet. Všechny porty jsou nezávislé a samostatně řiditelné. Jednotlivé modely lze dále stohovat, vytvářet tak jedinečné kombinace a budovat efektivní, vysoce výkonnou a cenově příznivou síť v malých a středně velkých podnicích. Součástí přepínačů je také široká řada pokročilých funkcí ve vrstvách L2/L3/L4, včetně rozsáhlých možností správy.

Nově získaná certifikace nyní umožňuje přepínače Netgear M4300 oficiálně kombinovat se systémy Crestron DM NVX a vytvářet tak robustní AV over IP řešení, která jsou ideální například pro konferenční místnosti, vzdělávací centra, moderní obytné budovy, digitální značení a mnoho dalších. Oproti jiným certifikovaným přepínačům, vyžadujícím správné fungování konfiguračního souboru, jsou přepínače M4300 již předkonfigurovány a nepotřebují tak žádné další nastavení pro práci s kodéry a dekodéry Crestron DM NVX. Výsledkem je snazší a výrazně rychlejší instalace celkového řešení.

„Creston je dominantním hráčem na trhu AV over IP. Certifikace našich přepínačů M4300 touto společností je tak skvělým oceněním práce, kterou Netgear na trhu Pro AV dělá,“ řekl Laurent Masia, produktový ředitel pro oblast řiditelných přepínačů Netgear.

PROFiber Networking FO-01 Základy vláknové optiky
telekomunikace

Kurz: FO-01 Základy vláknové optiky

Cílem kurzu FO-01 Základy vláknové optiky je poskytnout základní znalosti včetně praktických zkušeností pro práci s optickými vlákny. Kurz je vhodný pro méně zkušené pracovníky

ČÍST DÁLE »