NETGURU NETWORK NEWS je B2B komunitní web zaměřený na telekomunikace, ICT sítě, technologie, produkty a služby z těchto oblastí. #telekomunikace #telco #5G #networks #sítě #NETGURUNN

Vícepásmový LTE router pro celoplošné bezdrátové pokrytí

venkovní router LTE7480-M804

Nový venkovní router LTE7480-M804 poskytuje rychlost až 600 Mbps do mobilní sítě poskytovatele a stabilní připojení k internetu na vzdálených místech, kde se kvůli vysokým nákladům nevyplatí instalace jiných technologií.

V důsledku náhlého převedení velké části evropských zaměstnanců na práci z domova mnohé společnosti v současnosti hledají technologie, které jejich pracovníkům umožní dosahovat i v domácím prostředí vysoké produktivity. Jedním z klíčových předpokladů vysokého pracovního výkonu zaměstnanců pracujících z domova je zajištění spolehlivého a rychlého připojení k firemní síti, což je velký oříšek zejména v místech bez širokopásmového internetu.

Jako řešení, které lze snadno instalovat a integrovat do jakékoli stávající infrastruktury, se v takovém případě nabízí routery pro širokopásmové připojení po nejnovějších LTE mobilních sítích. Router lze používat pro hlavní připojení nebo jako zálohu v případě výpadku hlavního širokopásmového připojení, a tím snížit riziko nedostupnosti sítě, které je v době, kdy se na práci zaměstnanců z domova spoléhá stále více organizací, obzvláště nepříjemné.

Hlavní parametry a výhody venkovního LTE routeru LTE7480-M804:

  • Velmi rychlý internet: router LTE7480 využívá 3GPP UE downlink kategorie 12, tj. technologii LTE s rychlostí downlinku až 600 Mbps prostřednictvím 4 streamů dvou současných přenosů.
  • Antény s vysokým ziskem: router LTE7480 je vybaven integrovanou čtyřsegmentovou anténou s technologií 4×4 MIMO a ziskem až 8 dBi, pro lepší pokrytí a kvalitnější připojení dokáže fungovat i v podmínkách, kdy není zajištěna přímá viditelnost.
  • Snadné nasazení: router LTE7480 má funkce bridge a router pro flexibilní nasazení, podporuje PoE napájení standardu 802.3af/at, takže jeho napájení se vyřeší elegantně jediným ethernet kabelem, a díky krytí IP68 zvládne i náročné klimatické podmínky. Router je navíc kompatibilní s bezplatnou aplikací „Zyxel Ally“ umožňující vyhledání místa a orientace, které je z hlediska kvality signálu nejvhodnější k instalaci.
  • Vzdálená správa: intuitivní mobilní aplikace a webové rozhraní umožňují vzdálenou správu od konfigurace, monitoringu stavu sítě až po upgrady softwaru a správu firewallu.
  • Nonstop připojení: bezdrátové LTE řešení lze použít jako záložní připojení přes více WAN. Pokud je router LTE7480 použit ve spojení s bránou, která podporuje záložní připojení přes více WAN, jako jsou např. brány Zyxel řady USG, stačí ho připojit k bráně a LTE nastavit jako záložní WAN.
mobil tarif operátor
telekomunikace

Na trh vstupuje nový virtuální operátor

Mezi virtuální operátory se nově zařadil telekomunikační poskytovatel PODA. Vypustil do světa několik mobilních tarifů, které cílí na různě náročné uživatele. „Cílem je oslovit co

ČÍST DÁLE »