NETGURU NETWORK NEWS je B2B komunitní web zaměřený na telekomunikace, ICT sítě, technologie, produkty a služby z těchto oblastí. #telekomunikace #telco #5G #networks #sítě #NETGURUNN

Systémy, které vykryjí celou domácnost Wi-Fi signálem

COVR-2202_A1_Image_LFront_GB

Třípásmové a dvoupásmové celoplošné domácí Wi-Fi systémy nabízejí nejmodernější Wi-Fi technologii a zajišťují bezproblémové ultrarychlé Wi-Fi připojení i v největších domech.

Nové produkty z řady COVR pro Wi-Fi pokrytí celého domu, Wi-Fi AC2200 třípásmový systém (COVR-2202) a Wi-Fi AC1200 dvoupásmový systém (COVR-C1202 se dvěma jednotkami a COVR-C1203 se třemi jednotkami), poskytnou vysokorychlostní, bezproblémové a celoplošné Wi-Fi pokrytí bez mrtvých zón pro splnění potřeb moderní automatizované domácnosti.

Celoplošné domácí Wi-Fi systémy COVR vytvářejí ve spolupráci s existujícím routerem jednotnou bezdrátovou domácí síť, jež nabízí výkon a konektivitu potřebnou pro podporu mnoha propojených zařízení.

Díky technologii MU-MIMO pro vyšší propustnost sítě a efektivnější přenos dat odstraňují tři AC1200 dvoupásmové COVR body v sadě COVR-C1203 (dva v sadě COVR-C1202) mrtvé zóny bez signálu a vytvářejí prostor nerušeného vysokorychlostního Wi-Fi připojení pro domy s plochou až 465 m2.

COVR-C1203_A1_Image_L01COVR-2202 je vhodný pro uživatele, kteří potřebují celoplošné Wi-Fi pokrytí ve větších domech. Sada obsahuje dva vysoce výkonné třípásmové COVR body (dvě pásma 5 GHz a jedno 2,4 GHz s rychlostí přenosu až 866 Mb/s a 400 Mb/s), které odstraňují mrtvé zóny Wi-Fi sítě a poskytují rychlé Wi-Fi připojení v domech s plochou až 550 m2.

COVR C1203 A1 Image L01Aby bylo zajištěno nepřetržité spojení, výrobce, společnost D-Link, implementoval do každého z produktů chytrou roamingovou technologii. Chytrý roaming stále analyzuje intenzitu signálu bezdrátového připojení mezi zařízeními a automaticky se připojí k COVR bodu s nejsilnějším Wi-Fi signálem.

Pro ty, kdo upřednostňují kabelové připojení specializovaných zařízení, jako jsou síťová úložiště dat (NAS), chytré televizory nebo herní konzoly, jsou u každé jednotky k dispozici dva gigabitové ethernetové porty.

Snadná instalace prostřednictvím aplikace mydlink Wi-Fi nebo webového rozhraní znamená, že pro vytvoření výkonného, všem dostupného a spolehlivého Wi-Fi připojení po celém domě není nutné mít žádné speciální odborné znalosti.