NETGURU NETWORK NEWS je B2B komunitní web zaměřený na telekomunikace, ICT sítě, technologie, produkty a služby z těchto oblastí. #telekomunikace #telco #5G #networks #sítě #NETGURUNN

Spolehlivé a bezpečné připojení na cestách

NETGEAR AirCard 797

Cenově dostupný mobilní přístupový bod NETGEAR AirCard 797 nabízí rychlé a bezpečné internetové připojení kdekoli na cestách. Je vybaven vysokorychlostním 4G LTE mobilním připojením kategorie 13 s dvoupásmovou Carrier agregací a modulací 256QAM. Jejich prostřednictvím je schopen přenášet data o rychlosti až 400 Mb/s. Podpora dvoupásmové WiFi 802.11ac navíc umožňuje sdílet toto připojení s dalšími 15 mobilními zařízeními současně.

Široká řada nejnovějších bezpečnostních protokolů pro rádiové sítě v kombinaci s pokročilými bezpečnostními funkcemi – vlastním přístupovým heslem, kódováním WiFi, WPS, VPN pass-through, NAT firewallem či filtrací portu – umožňuje uživatelům vytvořit si kdekoli a kdykoli vysoce zabezpečenou a spolehlivou mobilní WiFi síť. Uživatelé tak nejsou odkázáni na zranitelné veřejné WiFi v hotelech, kavárnách či letištních halách. Zařízení zároveň podporuje funkci odděleného přístupu pro hosty s časovými limity, sledování a blokování nežádoucích zařízení v síti či rodičovskou kontrolu.

Přístupový bod NETGEAR AirCard 797 lze snadno instalovat a spravovat prostřednictvím barevného 1,77″ displeje či bezplatné mobilní aplikace NETGEAR Mobile. Pomocí nich mohou uživatelé průběžně sledovat statistiky využívání dat, stav baterie, upravovat nastavení či přijímat systémová upozornění. Součástí zařízení je také vestavěný Li-Ion akumulátor, který pokryje nepřetržitý provoz zařízení po dobu až 11 hodin na jedno nabití.

Mobilní přístupový bod NETGEAR AirCard 797 je k dostání za doporučenou koncovou cenu 5317 Kč/205 EUR s DPH.