NETGURU NETWORK NEWS je B2B komunitní web zaměřený na telekomunikace, ICT sítě, technologie, produkty a služby z těchto oblastí. #telekomunikace #telco #5G #networks #sítě #NETGURUNN

Společnost Dell EMC představila další vylepšení uCPE

Dell EMC VEP

Dell EMC bude navíc prodávat software ADVA Ensemble, čímž zajistí zákazníkům možnost výběru z více než 50 integrovaných funkcí virtuální sítě pro zařízení Dell EMC Virtual Edge Platform.

Společnost Dell EMC představila vylepšení svých uCPE (universal Customer Premises Equipment – univerzálních zařízení v prostorách zákazníka). Ta mají za účel virtualizaci přístupu nové generace zajišťovat funkce sítě na společné platformě namísto nákladného hardwaru poskytujícího přístup jen k určité funkci. Dell EMC přišla s výrazným rozšířením schopností svého multifunkčního síťového zařízení Virtual Edge Platform (VEP) prostřednictvím certifikace a zpřístupnění softwaru ADVA Ensemble. Díky tomu budou mít zákazníci na výběr z více než 50 funkcí virtuální sítě (VNF). Spolupráce společností Dell EMC a ADVA tak přináší možnost výběru softwaru pro zařízení VEP a podporu široké škály funkcí VNF, včetně virtuálního firewallu, optimalizace sítě WAN, IoT, virtuálního testování, hlasových funkcí, bezdrátového připojení a mnoha dalších.

Virtualizace přístupu nové generace snižuje náklady na provoz sítí

Zařízení Dell EMC VEP, vytvořené s použitím pokročilé inteligence potřebné pro virtualizaci sítě a softwarově definovanou architekturu, poskytuje otevřenou platformu postavenou na architektuře Intel, která souběžně podporuje více funkcí VNF. S použitím tohoto jednoho zařízení uCPE je možné konsolidovat celou řadu specializovaných fyzických zařízení a současně udržet vysokou úroveň výkonu potřebnou pro hostování mnoha funkcí. Modulární design a rozšiřitelný přední panel poskytuje prostor pro růst. Platforma proto podle potřeby umožňuje snadný upgrade a údržbu v terénu.

Uzavřená smlouva zpřístupňuje ekosystém Ensemble Harmony Ecosystem většímu počtu zákazníků. Toto jedinečné prostředí nabízí nesrovnatelně různorodou a širokou možnost výběru řešení od mnoha dodavatelů. Umožňuje zákazníkům vyhnout se závislosti na jednom dodavateli a okamžitě začít využívat nové inovativní služby.

Díky softwaru Ensemble Connector provozovanému na zařízeních řady Dell VEP má nyní mnohem více poskytovatelů služeb a podniků možnost zkoumat nabídky produktů a vytvářet programy testování před nákupem pro nové dynamické nabídky. Tato společná iniciativa konsoliduje správu funkcí VNF, včetně pokročilých funkcí pro správu a orchestraci (MANO) poskytovaných softwarem Ensemble Connector. Zjednodušuje pro zákazníky nasazení a zajišťuje provozní jednoduchost na zcela nové úrovni.

PROFiber Networking FO-01 Základy vláknové optiky
telekomunikace

Kurz: FO-01 Základy vláknové optiky

Cílem kurzu FO-01 Základy vláknové optiky je poskytnout základní znalosti včetně praktických zkušeností pro práci s optickými vlákny. Kurz je vhodný pro méně zkušené pracovníky

ČÍST DÁLE »