Rozšíření nabídky produktů kompatibilních s nástrojem Google Assistant

Smart Home

Společnost D-Link oznámila, že její produkty z řady mydlink – HD Mini Wi-Fi kamera DCS-8000LH, HD Wi-Fi kamera DCS-8100LH, chytrá zásuvka Wi-Fi Smart Plug DSP-W115 a vícenásobná chytrá zásuvka Wi-Fi Power Strip DSP-W245 – budou umět do konce měsíce spolupracovat s virtuálním pomocníkem Google Assistant. Uživatelé budou moci požádat Google asistenta o zobrazení živého přenosu z kamery na televizoru nebo displeji připojeném k zařízení Google Chromecast. Pomocí Google asistenta bude možné také zapínat a vypínat chytré zásuvky mydlink Wi-Fi Smart Plug a Wi-Fi Power Strip.

„Spolupráce nových produktů společnosti D-Link s aplikací Google Assistant dává uživatelům možnost ovládat kamery a chytré zásuvky na platformě mydlink pouhým hlasem,“ řekl Kevin Wen, prezident společnosti D-Link Europe. „Plánujeme pokračovat v rozšiřování sortimentu produktů kompatibilních s nástrojem Google Assistant, abychom rozšířili možnosti automatizace chodu domácnosti.“

Pro nakonfigurování zařízení stačí, aby majitelé těchto kamer nebo chytrých zásuvek vyvolali na svém smartphonu nastavovací menu aplikace Google Home nebo Google Assistant, vybrali funkci Home control a postupovali podle pokynů pro připojení svého účtu mydlink ke službě Google Assistant.

Napsat komentář