Router s vestavěnou ochranou domácích zařízení včetně IoT

DLINK MCAFEE

Komplexní řešení zahrnuje vysokovýkonný směrovač se dvěma pásmy 802.11ac s technologií MU-MIMO, který zvyšuje síťovou kapacitu a efektivitu pro uživatele a ochranu všech zařízení připojených k síti.

Na nedávno proběhlém veletrhu CES 2018 v Las Vegas prezentoval D-Link své revoluční řešení Wi-Fi routeru AC2600 Powered by McAfee a Intel Connected Home Technology, který kombinuje vysoký výkon sítě, okamžitou ochranu a snadné nastavení.

Router D-Link AC2600 Wi-Fi je dodáván s technologií McAfee (DIR-2680), která automaticky zvyšuje zabezpečení zařízení v domácí síti a přináší vizi obou společností řešení naléhavé potřeby online bezpečnosti. Komplexní řešení zahrnuje vysokovýkonný směrovač D-Link se dvěma pásmy 802.11ac s technologií MU-MIMO zvyšující síťovou kapacitu a efektivitu pro uživatele, McAfee Secure Home Platform zase slouží k ochraně všech připojených zařízení k síti. Intel Home Wi-Fi Chipset řady WAV500 zase zabezpečí robustní Wi-Fi připojení k řadě připojených zařízení současně.

Společnosti D-Link, McAfee a Intel předvedly router navržený tak, aby všechna zařízení v inteligentní domácnosti byla bezpečnější. Jde o konzole, IP kamery, inteligentní dveřní zámky a další zařízení. Do roku 2020 analytická společnost Gartner totiž odhaduje, že dojde k 20 miliardám napadení škodlivými infiltracemi a jejich role a vliv se v příštích deseti letech ještě dále dramaticky zvýší. Gartner rovněž upozornil na novou řadu bezpečnostních problémů, protože zařízení Internetu věcí (IoT) jsou vystavena útokům stejně jako jakákoli jiná připojená zařízení, jako je počítač nebo smartphone. Nový bezdrátový směrovač D-Link AC2600, ovládaný systémem McAfee, okamžitě a automaticky pomáhá zabezpečit všechna připojená zařízení v domácích sítích, včetně zařízení IoT a poskytuje další vrstvu ochrany před potenciálními hackery.

McAfee Global Threat Intelligence je založeno na přizpůsobivém strojovém učení, které chrání detekcí a úpravou škodlivého malwaru a útoků, což umožní bezpečnější prohlížení internetu uživateli. Systém je určen pro rodiny a majitele domácností, hledajících dokonalou domácí síť bez obětování soukromí a bezpečnosti. DIR-2680 připojená zařízení činí bezpečnější před nežádoucími útoky a krádežemi dat a identity. Navíc komplexní funkce rodičovské kontroly poskytují ochranu dětí v domácnosti. Přístroj DIR-2680 lze snadno nastavit pomocí aplikace D-Link Wi-Fi a lze jej spravovat odkudkoli pomocí aplikace McAfee Secure Home Platform.

Další funkce a výhody:

• Komplexní zabezpečení je snadné:

– snadná instalace a okamžitá ochrana všech zařízení s plnou kontrolou odkudkoli,

– end-to-end ochrana, která pomáhá předcházet, odhalovat a opravovat potenciální hrozby.

• Vynikající výkon bez kompromisů:

– vychutnejte si streaming videa ve vysokém rozlišení a bleskové stahování s dualbandem 802.11ac s výkonem MU-MIMO,

– čipová sada Intel Home Wi-Fi umožňuje podporovat až 128 současně připojených zařízení a poskytuje robustní připojení Wi-Fi, i když počet zařízení v domácnosti stále roste.

• Připojená ochrana domů:

– monitorování v reálném čase pro bezpečnější prohlížení a silné zabezpečení pro ochranu zařízení IoT.

• Komplexní rodičovská kontrola:

– přizpůsobená ochrana pro každé dítě, včetně osobních filtrů obsahu a ovládacích prvků na obrazovce.

• Strojové učení:

– Global Threat Intelligence společnosti McAfee poskytuje adaptabilní řešení, které blokuje malware a škodlivé webové stránky.

• Závažná ochrana vyžaduje silnou energii:

o bezdrátová komunikace je plně přenášena do sítě Intel Home Wi-Fi, takže Intel AnyWAN SoC – primární výpočetní modul v routeru – je tu k dispozici pro software a bezpečnostní funkce.

Dostupnost DIR-2680

Router D-Link AC2600 Wi-Fi Powered by McAfee bude k dispozici na trhu ve 2. čtvrtletí 2018 a na CES 2018 byl předváděn na stánku společnosti Intel. Cena dosud není známa.

-LiM

Související příspěvky

Leave a Comment