NETGURU NETWORK NEWS je B2B komunitní web zaměřený na telekomunikace, ICT sítě, technologie, produkty a služby z těchto oblastí. #telekomunikace #telco #5G #networks #sítě #NETGURUNN

Řada přepínačů M4250 AV Line nabízí profesionální audio a video funkce

Portfolio firemních přepínačů řady M4250 AV

Portfolio firemních přepínačů řady M4250 AV Line přináší nová vylepšení určená především pro rostoucí tržní segment audia a videa přes IP (AV-over-IP).

Řada přepínačů M4250 AV Line vznikla ve spolupráci s odborníky na AV a odráží tak jejich letité zkušenosti a osvědčené postupy v tomto oboru. Společnost NETGEAR je technologickým lídrem v oboru díky specifickým přednastavením konfigurace AV, která zjednodušuje nasazení sítí AV. Funkce NETGEAR IGMP Plus spolu s novými funkcemi Auto-LAG a Auto-Trunk umožňují instalačním programům Pro AV bezproblémově propojit více přepínačů M4250, aniž by byla ohrožena kvalita a integrita zvukového i obrazového signálu. Odstranění složitých konfiguračních úkolů umožňuje instalačnímu programu soustředit se na další důležité aspekty úlohy instalace AV, což šetří čas i peníze.

Přepínače M4250 AV Line jsou vybaveny 8 až 12 1G/2,5G ethernetovými porty s širokou nabídkou PoE+/PoE++ a 2 až 16 1G/10G doplňkovými a SFP/SFP+ porty. Součástí přístrojů je L2/L3/L4 přepínání s komplexní nabídkou funkcí a podporou běžných AV profilů, včetně funkce AVB. Snadnou správu zařízení umožňuje intuitivní uživatelské rozhraní, které bylo navrženo speciálně pro potřeby AV.

Na všechny přepínače řady M4250 se vztahuje unikátní kombinace doživotní hardwarové záruky a NBD výměny, která jejich prvním majitelům umožňuje poškozené zařízení nejen kdykoli reklamovat, ale zároveň si bezplatně zažádat o jeho výměnu během následujícího pracovního dne. Kompletní zákaznickou podporu těchto produktů doplňuje i doživotní online technická podpora poskytovaná v nepřetržitém režimu 24/7.

TZ

@RadekVyskovsky

Vodafone testuje 5G na Ukrajině
telekomunikace

Vodafone testuje 5G na Ukrajině

Vodafone Ukrajina tento měsíc uskutečnil své první 5G zkoušky. Telekomunikační společnost se spojila s finským dodavatelem Nokia, aby provedla zkoušky během Action Forum 2024. Test

ČÍST DÁLE »