NETGURU NETWORK NEWS je B2B komunitní web zaměřený na telekomunikace, ICT sítě, technologie, produkty a služby z těchto oblastí. #telekomunikace #telco #5G #networks #sítě #NETGURUNN

Průmyslové gigabitové switche pro chytrá města, automatizaci výroby a Průmysl 4.0

DIS 700G

Řady DIS-100G, DIS-300G a DIS-700G nabízejí robustní řešení s vysokou dostupností síťových funkcí pro vytváření flexibilních průmyslových sítí.

D-Link představuje své nejnovější, velmi výkonné switche se zvýšenou odolností – průmyslové gigabitové switche z řady DIS-100G, DIS-300G a DIS-700G. Jsou určeny speciálně pro podporu rostoucí poptávky po aplikacích pro chytrá města, průmyslovou automatizaci a zavádění technologií Průmyslu 4.0.

Tyto řady switchů jsou navrženy tak, aby se daly jednoduše instalovat a zajišťovaly dlouhou dobu provozu s nízkými nároky na údržbu. Jsou vhodné například pro státní správu, orgány samosprávy, dopravce, stavební firmy a také pro systémové integrátory, kteří se starají o jejich technickou podporu.

U aplikací pro chytrá města, jako jsou městský kamerový systém, univerzální venkovní bezdrátová komunikace a obousměrná komunikace pro autonomní vozidla, nabízí tento nový druh průmyslových venkovních switchů vynikající parametry pro provoz ve venkovním prostředí ve srovnání s komerčními síťovými switchi.

Switche DIS-100G, DIS-300G a DIS-700G odolávají širokému rozmezí teplot (–40° až 75 °C), vibracím a nárazům. To z nich dělá ideální řešení pro instalaci ve skříních na ulicích, ať už v chladném nebo tropickém prostředí. Robustní konstrukce a vysoká dostupnost síťových funkcí umožňují těmto switchům spolehlivě plnit jejich důležitou úlohu v síťové infrastruktuře bez nutnosti používat drahé klimatizované skříně s antivibrační izolací.

Vrcholným modelem celé skupiny je DIS-700G-28XS s 10gigabitovou konektivitou, inteligentní funkcí QoS, pokročilým zabezpečením a přepínáním na agregační vrstvě.

Díky vysoké odolnosti proti elektromagnetickému rušení (EMI) a elektromagnetické kompatibilitě (EMC) jsou tyto switche vhodné pro průmyslové účely, zejména automatizaci výroby. Dokážou pracovat i v prostředí se silným elektromagnetickým rušením, jako jsou svářečská pracoviště, a podporují rychlé zotavení sítě do 20 ms, aby se omezily prostoje.

-LiM