NETGURU NETWORK NEWS je B2B komunitní web zaměřený na telekomunikace, ICT sítě, technologie, produkty a služby z těchto oblastí. #telekomunikace #telco #5G #networks #sítě #NETGURUNN

Přístupový bod Zyxel NWA90AX

Zyxel NWA90AX

Nový přístupový bod Zyxel NWA90AX je velmi jednoduché a cenově dostupné bezdrátové zařízení, které umožňuje nejvyšší rychlost připojení i flexibilní vzdálenou správu.

Přístupový bod NWA90AX je kompatibilní s Wi-Fi 6, tj. s nejnovějším a nejrychlejším standardem bezdrátové konektivity v pásmu 2,4 GHz i 5 GHz, což pro uživatele znamená větší pokrytí a flexibilitu.

Díky kompatibilitě s řešením NebulaFlex lze přístupový bod řídit lokálně nebo prostřednictvím cloudové služby Nebula. S řešením NebulaFlex můžete mezi těmito dvěma způsoby správy kdykoli libovolně přepínat.

NWA90AX podporuje až čtyři identifikátory SSID. To znamená, že menší firmy, organizace, kavárny či třeba restaurace mohou různým skupinám uživatelů, např. svým IT správcům, ostatním zaměstnancům, návštěvníkům a hostům, poskytovat různou síť.

TZ

Cellular 5G Wireless
telekomunikace

Magyar Telekom vybral jádro Mavenir

Maďarský telekomunikační operátor Magyar Telekom si vybral Mavenir jako svého poskytovatele konvergovaného jádra paketů pro svou síť 5G. Podle společností cloudové, kontejnerové řešení zjednoduší a

ČÍST DÁLE »