NETGURU NETWORK NEWS je B2B komunitní web zaměřený na telekomunikace, ICT sítě, technologie, produkty a služby z těchto oblastí. #telekomunikace #telco #5G #networks #sítě #NETGURUNN

Přístupový bod Zyxel NWA90AX

Zyxel NWA90AX

Nový přístupový bod Zyxel NWA90AX je velmi jednoduché a cenově dostupné bezdrátové zařízení, které umožňuje nejvyšší rychlost připojení i flexibilní vzdálenou správu.

Přístupový bod NWA90AX je kompatibilní s Wi-Fi 6, tj. s nejnovějším a nejrychlejším standardem bezdrátové konektivity v pásmu 2,4 GHz i 5 GHz, což pro uživatele znamená větší pokrytí a flexibilitu.

Díky kompatibilitě s řešením NebulaFlex lze přístupový bod řídit lokálně nebo prostřednictvím cloudové služby Nebula. S řešením NebulaFlex můžete mezi těmito dvěma způsoby správy kdykoli libovolně přepínat.

NWA90AX podporuje až čtyři identifikátory SSID. To znamená, že menší firmy, organizace, kavárny či třeba restaurace mohou různým skupinám uživatelů, např. svým IT správcům, ostatním zaměstnancům, návštěvníkům a hostům, poskytovat různou síť.

TZ

Mikroexpo 2022
telekomunikace

Konference MIKROEXPO 2022

Další ročník mezinárodní akce v oblasti telekomunikací a systému Mikrotik, MikroExpo 2022, se bude konat dne 20. 7. 2022, v Uherském Hradišti. Jedná se o

ČÍST DÁLE »