NETGURU NETWORK NEWS je B2B komunitní web zaměřený na telekomunikace, ICT sítě, technologie, produkty a služby z těchto oblastí. #telekomunikace #telco #5G #networks #sítě #NETGURUNN

Pozvánka: CCTV ROADSHOW

Proficomms CCTV ROADSHOW

ProficommsJako mediální partner vás zveme na další ročník úspěšné podzimní CCTV ROADSHOW – tentokrát s pivní tematikou ve městech Brno, Praha, Ostrava a Bánská Bystrica.

CCTV ROADSHOW je určena zejména pro systémové integrátory, projektanty a instalační firmy v oblasti kamerových systémů, bezpečnostních a síťových technologií. Na seminářích Vám nastíníme praktická řešení CCTV systémů, postavených na produktech z našeho portfolia.

Také Vám ukážeme možnosti, jak konkurovat levným i zavedeným značkám a jak vybudovat profesionální řešení CCTV od kamer, přes speciální záznamová řešení až po termokamery.Samozřejmě budete moci vidět také praktické ukázky kamerových technologií a případné dotazy probrat přímo se zástupci zahraničních výrobců.

A jaký program jsme pro Vás připravili?

Dopolední přednáškový blok se zajímavými tématy Vám zodpoví například následující otázky:

  • Chyběla Vám v našem portfoliu technologie EZS?
  • Hledáte způsoby, jak dosáhnout na zajímavé zakázky?
  • Chcete určovat poptávku a rozdávat karty?
  • Bojujete často s konkurencí známých značek?
  • Hledáte ekvivalent proti levným výrobcům?
  • Zajímají Vás nejnovější trendy v oblasti síťových technologií?
  • Znáte novinky z portfolia spolehlivých a ekonomických kamerových systémů Kedacom?
  • Řešíte velké projekty? Spolehlivé a robustní řešení TKH splní i nejnáročnější požadavky.
  • Zajímá Vás přenos obrazu a dat z CCTV v dopravních prostředcích?

Následuje odpolední část s občerstvením a degustací pivních speciálů

V rámci roadshow proběhne také slosování o Playstation 4 a další hodnotné ceny. Všichni účastníci obdrží jako poděkování za účast také dárkové pivní balení. Semináře jsou pro pozvané účastníky zdarma. Vzhledem k omezené kapacitě je v kompetenci organizátora akce schvalovat individuálně každou registraci.

REGISTRACE A PROGRAM:

KKDS Plzeň 2023 sál
telekomunikace

ISP: Usnadněte pravidla a budeme stavět optiku

Největší telekomunikační konference v České republice “Kam kráčí digitální sítě” proběhla v Plzni za účasti předních zástupců telekomunikačního sektoru, státních organizací i politické reprezentace. Celkem

ČÍST DÁLE »