NETGURU NETWORK NEWS je B2B komunitní web zaměřený na telekomunikace, ICT sítě, technologie, produkty a služby z těchto oblastí. #telekomunikace #telco #5G #networks #sítě #NETGURUNN

Nokia podepsala smlouvu na IT infrastrukturu a aplikační služby s technologiemi HCL

Nokia

Deal představuje klíčový mezník v cestě digitální transformace společnosti Nokia.

Společnost Nokia oznámila, že vybrala společnost HCL Technologies, přední světovou technologickou společnost, jako součást významného úsilí zefektivnění služeb outsourcingových služeb správy IT společnosti Nokia.

Společnost Nokia spolupracuje s HCL na transformaci a modernizaci IT infrastruktury a aplikací. Společnost HCL převede služby od čtyř stávajících dodavatelů a vytvoří integrovaný rámec pro poskytování a návrh služeb v oblasti IT a provede plán transformace. Cílem této dohody je pomoci společnosti Nokia zvýšit provozní efektivitu v souladu s dříve oznámenými cíli.

HCL, dle této dohody, bude vycházet ze silného stávajícího inženýrsko-centrického partnerství zahrnujícího služby IT. Využije své portfolio špičkových technologických služeb pro další generace a poskytne společnosti Nokia služby v oblasti klíčových transformačních oblastí; jako jsou oblaková orchestrace, digitální platformy, rozsáhlá analýza dat, počítačová bezpečnost, autonomie a moderní spolupracující pracoviště.

Nokia„Je to důležitý vývojový mezník pro společnost Nokia a naše snahy o digitální přeměnu na novou úroveň, a to jak pro to, jak zlepší naši IT a provozní efektivitu interně pro společnost Nokia, a jak nám to umožní další zvýšit poskytování služeb našim zákazníkům. Dosavadní úspěch společnosti HCL v poskytování rozsáhlých transformačních služeb z nich dělá správného partnera pro tuto velmi důležitou iniciativu,“ řekl výkonný ředitel společnosti Nokia, Joerg Erlemeier.

„Toto rozšíření vztahu HCL-Nokia o IT služby je dalším důkazem o přizpůsobení služeb služby Mode 1-2-3 strategickým imperativům našich zákazníků a naší impozantní zkušenosti s poskytováním transformačních služeb v širším měřítku,“ komentoval C Vijayakumar, prezident a generální ředitel společnosti HCL Technologies. „Telekomunikační průmysl je v popředí dnešní rychlé změny v oblasti digitálních technologií a HCL je hrdý na to, že je transformačním partnerem společnosti Nokia, který je napomáhá rychlostí a agilitou potřebnou pro splnění požadavků komplexního a transformujícího se trhu.“

Tato špičková řešení umožňující společnosti HCL pomohou společnosti Nokia uspokojit rostoucí potřeby rychle se měnícího zákaznického zázemí tím, že poskytne vyšší úroveň zkušeností zákazníků prostřednictvím digitalizace, automatizace a modernizace klíčových IT systémů a procesů.

Vodafone testuje 5G na Ukrajině
telekomunikace

Vodafone testuje 5G na Ukrajině

Vodafone Ukrajina tento měsíc uskutečnil své první 5G zkoušky. Telekomunikační společnost se spojila s finským dodavatelem Nokia, aby provedla zkoušky během Action Forum 2024. Test

ČÍST DÁLE »