NETGURU NETWORK NEWS je B2B komunitní web zaměřený na telekomunikace, ICT sítě, technologie, produkty a služby z těchto oblastí. #telekomunikace #telco #5G #networks #sítě #NETGURUNN

Movistar chce spustit 5G v Mexiku pomocí infrastruktury AT&T

Movistar 5G

Movistar Mexico v současné době vyhodnocuje plány na 5G a nezbytnou technologickou infrastrukturu.

Mexický operátor Movistar, vlastněný španělskou telekomunikační společností Telefonica, podle nedávných tiskových zpráv zvažuje spuštění 5G v Mexiku prostřednictvím dohody o sdílení sítě s AT&T.

„Model sdílení infrastruktury, který jsme podepsali s AT&T, znamená, že tuto možnost máme. Pokud s tímto procesem začnou, máme k němu přístup,“ citovaly místní noviny Milenio Alfonsa Gómeze, generálního ředitele Telefónica Hispam.

V prosinci loňského roku společnost AT&T Mexico zahájila rozmístění své sítě 5G v zemi využívající spektrum v pásmu 2,5 GHz. Počáteční pokrytí 5G sítě AT&T bylo omezeno na okresy Cuauhtémoc a Napoles v Mexico City.

Přečtěte si více: rcrwireless.com

KKDS Plzeň 2023 sál
telekomunikace

ISP: Usnadněte pravidla a budeme stavět optiku

Největší telekomunikační konference v České republice “Kam kráčí digitální sítě” proběhla v Plzni za účasti předních zástupců telekomunikačního sektoru, státních organizací i politické reprezentace. Celkem

ČÍST DÁLE »