NETGURU NETWORK NEWS je B2B komunitní web zaměřený na telekomunikace, ICT sítě, technologie, produkty a služby z těchto oblastí. #telekomunikace #telco #5G #networks #sítě #NETGURUNN

Mesh systém pokryje až 325 metrů čverečních

Mesh systém Deco M3

Novinka v podobě Wi-Fi Mesh systému Deco M3 dokáže eliminovat slabý signál v okrajových částech kanceláře či jiného prostoru a nabídne plynulý a nepřerušovaný on-line zážitek v okruhu až 325 metrů čtverečných.

Základní sada Wi-Fi Mesh systému TP-Link Deco M3 obsahuje jeden router Deco M4R v kombinaci s dvojicí extenderů (opakovačů) Deco M3W, díky čemuž může tato sada určená pro evropské trhy pokrýt plochu až 325 metrů čtverečných. A kdybyste náhodou potřebovali ještě větší pokrytí, není problém dokoupit více jednotek a kancelářskou čí jinou síť si tak jednoduše rozšířit dalším extenderem, který pouze zapojíte do elektrické zásuvky.

Sjednocení celé domácí sítě Díky pokročilé technologii Deco Mesh Technology si doma vytvoříte sjednocenou síť s jediným síťovým názvem (SSID) a heslem. Při pohybu v rámci připojeného prostoru vyhledává vaše koncové mobilní zařízení v reálném čase vždy ten nejvhodnější extender s právě nejsilnějším signálem. Navíc při přechodu mezi místnostmi nebo dokonce patry ani nepoznáte, že se váš smartphone nebo tablet právě napojil na jinou Mesh jednotku.

Mesh sada nabízí maximální rychlost přenosu dat do 1 167 Mb/s pro rychlé a stabilní připojení kdekoliv v rámci domácnosti, a navíc bude spolupracovat s prakticky jakýmkoliv poskytovatelem internetového připojení (ISP) a modemem. I v sítích, na které jsou kladeny velké nároky, dokáže sada Deco M3 nabídnout připojení bez odezvy až pro stovku zařízení.

U Mesh systému byl kladen důraz také na bezpečnost, kterou v tomto případě zajišťují robustní funkce rodičovské kontroly s možností vytvoření uživatelských profilů pro jednotlivé členy rodiny, filtrováním skupin webů, časovými limity a dalšími funkcemi. K dispozici je také možnost vypnutí internetu ve stanovenou dobu, například ve chvíli, kdy se má rodina společně sejít k večeři a vy nechcete, aby vás u jídla něco rušilo. Správu těchto a dalších funkcí můžete jednoduše realizovat prostřednictvím mobilní aplikace Deco. Celý systém pak můžete spárovat s virtuální asistentkou Amazon Alexa pro snadné ovládání prostřednictvím hlasových příkazů.

Klíčové vlastnosti:

  • Vysoká rychlost a nízká latence: Dokonce i při těch datově nejnáročnějších on-line aktivitách nebudete ztrácet nervy. Celkem 1 167 Mb/s ve dvou pásmech postačí i pro více souběžně připojených zařízení.
  • Jednotná síť: Sjednocená síť zajistí plynulejší připojení k internetu odkudkoliv z pokrývaného prostoru.
  • Důraz na bezpečnost: Rozšířené funkce rodičovské kontroly vám dodají klid na duši.
  • Snadné nastavení: Spolupráce s mobilní aplikací Deco pro Android a iOS.
Vodafone testuje 5G na Ukrajině
telekomunikace

Vodafone testuje 5G na Ukrajině

Vodafone Ukrajina tento měsíc uskutečnil své první 5G zkoušky. Telekomunikační společnost se spojila s finským dodavatelem Nokia, aby provedla zkoušky během Action Forum 2024. Test

ČÍST DÁLE »