NETGURU NETWORK NEWS je B2B komunitní web zaměřený na telekomunikace, ICT sítě, technologie, produkty a služby z těchto oblastí. #telekomunikace #telco #5G #networks #sítě #NETGURUNN

Joyce ČR rozjíždí spolupráci se Snom

Snom JOYCE

Česká společnost Joyce a německá společnost Snom, obě specializující se na IP komunikace, oznamují počátek vzájemně přínosné spolupráce: firma Joyce ČR se stává autorizovaným distributorem VoIP produktů značky Snom pro Českou republiku a Slovensko.

Snom, přední světová značka inovativních VoIP telefonů pro profesionální a business využití, se sídlem v Berlíně, byla založena v roce 1997.

Joyce ČR s.r.o., česká společnost se zaměřením na internetové komunikační technologie, byla založena v roce 1996 se sídlem v Brně, je specializovaným distributorem ICT a telekomunikačních řešení pro Českou Republiku a Slovensko, se zaměřením na VoIP.

Toto nové partnerství je dokonalým spojením špičkové kvality Snomu v oblasti VoIP řešení s více než 20 lety regionálních zkušeností Joyce na poli telekomunikací.

mobil tarif operátor
telekomunikace

Na trh vstupuje nový virtuální operátor

Mezi virtuální operátory se nově zařadil telekomunikační poskytovatel PODA. Vypustil do světa několik mobilních tarifů, které cílí na různě náročné uživatele. „Cílem je oslovit co

ČÍST DÁLE »