NETGURU NETWORK NEWS je B2B komunitní web zaměřený na telekomunikace, ICT sítě, technologie, produkty a služby z těchto oblastí. #telekomunikace #telco #5G #networks #sítě #NETGURUNN

Inteligentní Wi-Fi 6 router série EAGLE PRO AI

inteligentní Wi-Fi 6 router série EAGLE PRO AI

Nový inteligentní router R15 EAGLE PRO AI AX1500 kombinuje nejnovější technologii Wi-Fi 6 s umělou inteligencí a nabízí neuvěřitelné pokrytí a rychlost bezdrátové sítě. Síť se neustále optimalizuje a vylepšuje, a proto je ideální pro domácí uživatele, i malé kanceláře.

Inteligentní směrovač R15 EAGLE PRO AI AX1500 nabízí dvoupásmové bezdrátové připojení rychlostí až 1 500 Mbps, které poskytuje bleskurychlou Wi-Fi se zvýšeným dosahem, spolehlivostí a pokrytím až do 230 metrů čtverečních. To umožňuje užít si Wi-Fi jako nikdy předtím a zároveň je to perfektní řešení pro ty, co vyžadují stabilní Wi-Fi s minimálními interferencemi.

Směrovač R15, který v sobě spojuje technologii Wi-Fi 6 s umělém inteligencí (AI), nabízí 1024 QAM, MU-MIMO a OFDM pro zvýšení rychlosti, dosahu a účinnosti sítě.

Vestavěný AI Wi-Fi Optimiser nepřetržitě monitoruje komunikační kanály pro zabezpečení Wi-Fi s nejmenším rušením, aby bylo připojení vždy co nejlepší. Zároveň AI Traffic Optimiser upřednostňuje nejdůležitější úkoly využívající internet pro optimalizované online zážitky a nejlepší stabilitu připojení. Funkce AI Parental Control nabízí uživatelům flexibilní kontrolu nad online aktivitami jejich dětí – bezpečnost na síti je vždy prioritou.

Nový router se velmi snadno nastavuje a spravuje. V případě potřeby lze dosah Wi-Fi sítě ještě prodloužit pomocí EAGLE PRO AI Mesh extender (E15) nebo přídavných Mesh systémů (M15-2 a M15-3), které budou dostupné později v letošním roce. Všechna zařízení disponují funkcí AI Mesh Optimiser, která zajišťuje silné spojení mezi síťovými uzly a unikátní AI technologií tvarování paprsku, která zajišťuje bezproblémové a spolehlivé Wi-Fi připojení.

Správa vaší Wi-Fi nebyla nikdy jednodušší díky integrovanému AI Assistant. Ten neustále diagnostikuje síť a monitoruje využívání dat, následně posílá doporučení a týdenní zprávy prostřednictvím aplikace EAGLE PRO AI. R15 je kompatibilní i s hlasovými asistenty Google a Amazon Alexa, což uživatelům umožňuje snadno a pohodlně využívat správu sítě pomocí hlasových příkazů.

Cena a dostupnost

Nový inteligentní router R15 EAGLE PRO AI AX1500 bude v České republice a na Slovensku k dispozici prostřednictvím sítě prodejců IT a systémových integrátorů za doporučenou maloobchodní cenu 1 599 Kč (59,90 eur), včetně DPH.

TZ

@RadekVyskovsky