NETGURU NETWORK NEWS je B2B komunitní web zaměřený na telekomunikace, ICT sítě, technologie, produkty a služby z těchto oblastí. #telekomunikace #telco #5G #networks #sítě #NETGURUNN

Inteligentní Wi-Fi 6 router série EAGLE PRO AI

inteligentní Wi-Fi 6 router série EAGLE PRO AI

Nový inteligentní router R15 EAGLE PRO AI AX1500 kombinuje nejnovější technologii Wi-Fi 6 s umělou inteligencí a nabízí neuvěřitelné pokrytí a rychlost bezdrátové sítě. Síť se neustále optimalizuje a vylepšuje, a proto je ideální pro domácí uživatele, i malé kanceláře.

Inteligentní směrovač R15 EAGLE PRO AI AX1500 nabízí dvoupásmové bezdrátové připojení rychlostí až 1 500 Mbps, které poskytuje bleskurychlou Wi-Fi se zvýšeným dosahem, spolehlivostí a pokrytím až do 230 metrů čtverečních. To umožňuje užít si Wi-Fi jako nikdy předtím a zároveň je to perfektní řešení pro ty, co vyžadují stabilní Wi-Fi s minimálními interferencemi.

Směrovač R15, který v sobě spojuje technologii Wi-Fi 6 s umělém inteligencí (AI), nabízí 1024 QAM, MU-MIMO a OFDM pro zvýšení rychlosti, dosahu a účinnosti sítě.

Vestavěný AI Wi-Fi Optimiser nepřetržitě monitoruje komunikační kanály pro zabezpečení Wi-Fi s nejmenším rušením, aby bylo připojení vždy co nejlepší. Zároveň AI Traffic Optimiser upřednostňuje nejdůležitější úkoly využívající internet pro optimalizované online zážitky a nejlepší stabilitu připojení. Funkce AI Parental Control nabízí uživatelům flexibilní kontrolu nad online aktivitami jejich dětí – bezpečnost na síti je vždy prioritou.

Nový router se velmi snadno nastavuje a spravuje. V případě potřeby lze dosah Wi-Fi sítě ještě prodloužit pomocí EAGLE PRO AI Mesh extender (E15) nebo přídavných Mesh systémů (M15-2 a M15-3), které budou dostupné později v letošním roce. Všechna zařízení disponují funkcí AI Mesh Optimiser, která zajišťuje silné spojení mezi síťovými uzly a unikátní AI technologií tvarování paprsku, která zajišťuje bezproblémové a spolehlivé Wi-Fi připojení.

Správa vaší Wi-Fi nebyla nikdy jednodušší díky integrovanému AI Assistant. Ten neustále diagnostikuje síť a monitoruje využívání dat, následně posílá doporučení a týdenní zprávy prostřednictvím aplikace EAGLE PRO AI. R15 je kompatibilní i s hlasovými asistenty Google a Amazon Alexa, což uživatelům umožňuje snadno a pohodlně využívat správu sítě pomocí hlasových příkazů.

Cena a dostupnost

Nový inteligentní router R15 EAGLE PRO AI AX1500 bude v České republice a na Slovensku k dispozici prostřednictvím sítě prodejců IT a systémových integrátorů za doporučenou maloobchodní cenu 1 599 Kč (59,90 eur), včetně DPH.

TZ

@RadekVyskovsky

Megafon
telekomunikace

Rostelcom chce zpečetit akvizici Megafonu

Ruský mobilní operátor Rostelcom má údajně zájem získat Megafon. CNews píše, že potenciální obchod se projednává na vládní úrovni. Státem vlastněný Rostelcom již vlastní jiného

ČÍST DÁLE »