NETGURU NETWORK NEWS je B2B komunitní web zaměřený na telekomunikace, ICT sítě, technologie, produkty a služby z těchto oblastí. #telekomunikace #telco #5G #networks #sítě #NETGURUNN

China Mobile, Huawei a Intel dokončili 5G test interoperability

5G testing

Americký výrobce čipů Intel oznámil dokončení testování interoperability 5G s telekomunikačním gigantem China Mobile a výrobcem zařízení Huawei.

Testování interoperability a vývoje (IODT) 5G bylo v souladu s nejnovějším standardem 3GPP Release-15.

Čína bude brzy vůdcem v oblasti 5G a spolupráce společnosti Intel s China Mobile a Huawei pomůže urychlit budoucnost 5G, s end-to-end řešeními ze sítě do cloudu a ke klientům. ”

Očekává se, že první komerční sítě 5G začnou fungovat později v letošním roce spolu s první dávkou kompatibilních smartphonů.

Testování interoperability je nezbytné před uvedením síťových zařízení do sítě 5G, takže oznámení o dokončení je krokem k tomuto cíli.

S masivní konfigurací MIMO integrovanou do testovacího nastavení základnové stanice a terminálu Intel 2T4R se předpokládá, že rychlost přenosu dat dosáhne rychlosti 1,5 Gb / s, která může podporovat 8K video a služby VR.

Společnost China Mobile oznámila v průběhu letošního roku, že plánuje vybudovat “největší světovou zkušební síť 5G”. Provozovatel zahájí letos 5G testy v Hangzhou, Šanghaji, Guangzhou, Suzhou a Wuhan.

Zdroj: telecomstechnews.com

Mikroexpo 2022
telekomunikace

Konference MIKROEXPO 2022

Další ročník mezinárodní akce v oblasti telekomunikací a systému Mikrotik, MikroExpo 2022, se bude konat dne 20. 7. 2022, v Uherském Hradišti. Jedná se o

ČÍST DÁLE »