NETGURU NETWORK NEWS je B2B komunitní web zaměřený na telekomunikace, ICT sítě, technologie, produkty a služby z těchto oblastí. #telekomunikace #telco #5G #networks #sítě #NETGURUNN

16kanálový síťový videorekordér s podporou PoE, H.265 a 4K Ultra HD

JustConnect DNR-4020-16P

Společnost D-Link představila 16kanálový síťový H.265 PoE videorekordér JustConnect (DNR-4020-16P). Jedná se o kompletní řešení pro IP kamerový dohled, které poskytuje malým a středním firmám i velkým podnikům robustní monitorovací systém.

Všestranné zařízení DNR-4020-16P je vybaveno porty PoE, jejichž pomocí lze připojit a napájet až 16 samostatných kamer, a je speciálně navrženo tak, aby umožňovalo důkladné monitorování, kdekoli je to zapotřebí. Podpora kódování H.265/HEVC (High Efficiency Video Coding) snižuje nároky na potřebnou šířku pásma sítě a umožňuje ukládat víc hodin záznamu bez nutnosti snížení kvality nebo rozlišení videa.

Síťový 16kanálový H.265 PoE videorekordér JustConnect zajišťuje flexibilní, robustní a automatizovaný dohled. Zařízení disponuje několika režimy nahrávání: nepřetržité, podle časového rozvrhu nebo při výskytu vybrané události. DNR-4020-16P má obsahuje dvě pozice pro pevné disky s maximální kapacitou 16 TB, což umožňuje bezpečné zaznamenávání a uchovávání videozáznamů. Nabízí také možnost zálohování videí na externí USB disk nebo alternativní síťové úložiště.

K alarmovým vstupům lze připojit pohybové nebo kontaktní senzory automatického spouštění nahrávání. Alarmové výstupy zase dávají možnost zapínat například vizuální nebo akustickou výstražnou signalizaci.

Díky vestavěným HDMI a VGA portům a také podpoře klávesnice a myši se dá DNR-4020-16P používat k monitorování a přehrávání v reálném čase zcela samostatně a není zapotřebí další počítač ani software. Uživatelsky přívětivé rozhraní nabízí obsluhu 16 kanálů k simultánnímu živému zobrazení, nahrávání, přehrávání a ovládání pohybu a zoomování kamer. Bezplatná mobilní aplikace JustConnect+ umožňuje flexibilnější monitorování systému na dálku přes mobilní zařízení, například na smartphonu nebo tabletu.

DNS-4020-16P je plně kompatibilní s nejnovější řadou kamer D-Link Vigilance, zahrnující 2, 4 a 8megapixelové modely podporující kódování H.265 s rozlišením až 4K Ultra HD. Tyto kamery mají kopulový (dome) nebo válcový (bullet) kryt odolný proti povětrnostním vlivům se stupněm krytí IP66. Kamery s kopulovým krytem jsou navíc odolné proti vandalům až do stupně IK10. Videorekordér spolupracuje také s kamerami řady mydlink™, které podporují standard ONVIF Profil S, a s kamerou na měření teploty u skupiny lidí (DCS-9500T), která dokáže rychle s odezvou kratší než 30ms zjistit zvýšenou teplotu u jednotlivých osob v davu a upozornit na ně.

Cena a dostupnost NVR síťový videorekordér D-Link DNR-4020-16P je dostupný v ČR/SR za maloobchodní cenu 11 499 Kč / 430 eur včetně DPH.

TZ

@RadekVyskovsky

Cellular 5G Wireless
telekomunikace

Magyar Telekom vybral jádro Mavenir

Maďarský telekomunikační operátor Magyar Telekom si vybral Mavenir jako svého poskytovatele konvergovaného jádra paketů pro svou síť 5G. Podle společností cloudové, kontejnerové řešení zjednoduší a

ČÍST DÁLE »
Guam
telekomunikace

Guamské GTA spouští služby 5G

Guamské telco GTA spustilo na ostrově služby 5G poté, co byla 17. listopadu jeho síť spuštěna. Znamená to, že území USA, které má téměř 170

ČÍST DÁLE »