NETGURU NETWORK NEWS je B2B komunitní web zaměřený na telekomunikace, ICT sítě, technologie, produkty a služby z těchto oblastí. #telekomunikace #telco #5G #networks #sítě #NETGURUNN

Společnost Plintron získala licenci virtuálního mobilního operátora (MVNO) pro Rusko

mobile operator

Společnost Plintron získala v Rusku licenci virtuálního mobilního operátora (MVNO), kterou jí udělili Federální agentura spojů Rosvjaz, Telekomunikační úřad a Ministerstvo digitálního rozvoje Ruské federace.

Společnost Plintron se těší na další expanzi na konkurenčním ruském trhu, kde žije 150 milionů obyvatel, přičemž 10 milionů z nich využívá služeb virtuálních mobilních operátorů (MVNO). Firma Plintron své mobilní služby začne v Rusku nabízet v průběhu prvního čtvrtletí roku 2021.

O společnosti Plintron

Společnost Plintron je světová jednička v oblasti poskytování komunikačních služeb CPaaS a také největším nadnárodním poskytovatelem komunikačních řešení MVNE a MVNA. Firma poskytuje telekomunikační služby, služby SaaS (software jako služba) a TaaS (testování jako služba) mobilním operátorům (MNO), virtuálním mobilním operátorům (MVNO), firmám i koncovým zákazníkům, kteří chtějí využívat služeb internetu věcí (IoT). Firma Plintron provozuje mobilní sítě ve 30 zemích, na 6 kontinentech a má tým více než 1000 odborníků na telekomunikace. Celosvětově firma Plintron spustila již více než 120 virtuálních mobilních sítí a její služby využívá více než 140 milionů předplatitelů.

Obrázek: pch.vector/Freepik

mobil tarif operátor
telekomunikace

Na trh vstupuje nový virtuální operátor

Mezi virtuální operátory se nově zařadil telekomunikační poskytovatel PODA. Vypustil do světa několik mobilních tarifů, které cílí na různě náročné uživatele. „Cílem je oslovit co

ČÍST DÁLE »