NETGURU NETWORK NEWS je B2B komunitní web zaměřený na telekomunikace, ICT sítě, technologie, produkty a služby z těchto oblastí. #telekomunikace #telco #5G #networks #sítě #NETGURUNN

SD-WAN řešení pro Microsoft Azure

Barracuda cloud Azure

Nejnovějším přírůstkem v portfoliu společnosti Barracuda Networks je služba Barracuda CloudGen WAN. Jedná se o řešení typu Software as a Service (SaaS), které je určeno pro nasazení v rámci cloudové platformy Microsoft Azure.

Barracuda CloudGen WAN umožňuje firmám, organizacím nebo poskytovatelům služeb snadno implementovat v rámci veřejného cloudu architekturu Secure Access Service Edge (SASE). Jedná se o první SD-WAN řešení, které běží v rámci Azure Virtual WAN hubů a může být propojováno prostřednictvím Microsoft Global Network.

Uživatelé tak získávají mimořádně flexibilní WAN síť, která místo tradičních datových linek využívá Microsoft Global Network. Tuto síť je pak možné dynamicky konfigurovat podle aktuální potřeby. Díky tomu lze mimořádně efektivně přizpůsobovat kapacitu sítě požadavkům klientů a významně šetřit náklady.

KKDS Plzeň 2023 sál
telekomunikace

ISP: Usnadněte pravidla a budeme stavět optiku

Největší telekomunikační konference v České republice “Kam kráčí digitální sítě” proběhla v Plzni za účasti předních zástupců telekomunikačního sektoru, státních organizací i politické reprezentace. Celkem

ČÍST DÁLE »