NETGURU NETWORK NEWS je B2B komunitní web zaměřený na telekomunikace, ICT sítě, technologie, produkty a služby z těchto oblastí. #telekomunikace #telco #5G #networks #sítě #NETGURUNN

Neřízené přepojovače pro budování 10GbE sítí

QSW-308-1C

Společnost QNAP představila osmiportové gigabitové neřízené přepojovače QSW-308-1C a QSW-308S disponující třemi porty 10GbE SFP+ a podporující porty SFP+ a RJ45 pro připojení různých síťových zařízení. Nově představené přepojovače představují cenově příznivé řešení se sítí 10 GbE, které pro různé druhy hybridních síťových infrastruktur 10GbE/1GbE v domácnostech i kancelářích.

Přepojovače QSW-308-1C a QSW-308S jsou vybaveny třemi porty 10GbE SFP+ a osmi porty 1GbE, aby uživatelé mohli optimalizovat vysokorychlostní sítě. Přepínač QSW-308-1C obsahuje jeden další kombinovaný port 10GbE SFP+/RJ45, který je kompatibilní s technologiemi 10GbE a NBASE-T s cílem nabídnout podporu pro pět síťových rychlostí (100 Mb/s, 1 Gb/s, 2,5 Gb/s, 5 Gb/s a 10 Gb/s). Kombinovaný port SFP+/RJ45 (metalické kabely) umožňuje uživatelům vybudovat vysokorychlostní sítě pomocí stávající kabelové infrastruktury kat. 5e a 6a.

Řada bezvětrákových přepojovačů QNAP QSW-308 ve stolním provedení má elegantní design, takže dobře zapadne mezi další zařízení v digitálních domácnostech a kancelářích. Disponuje také možností plug-and-play pro jednoduchou instalaci, automatického nastavení pro optimální rychlost a provádí duplexní detekci při připojování zařízení.

Cellular 5G Wireless
telekomunikace

Magyar Telekom vybral jádro Mavenir

Maďarský telekomunikační operátor Magyar Telekom si vybral Mavenir jako svého poskytovatele konvergovaného jádra paketů pro svou síť 5G. Podle společností cloudové, kontejnerové řešení zjednoduší a

ČÍST DÁLE »